125_20240312_115337.jpg
604_20221124_115312.jpg

Závěrečný turnaj ve Vlašimi

V poslední zápas se měla U11 utkat s Močovicemi. Bohužel soupeř má velkou marodku a tak se tento zápas odsouvá na jarní část. Místo toho U11 odjela do Vlašimi na turnaj, který se hrál systémem 7+1. U11 odehrála celkem pět zápasů po 25 minutách. Po prvních dvou výborných výkonech na kluky padla únava, a tak také vypadal zbytek turnaje.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Jsem rád, že jsme dostali takovou možnost zúčastnit se takto kvalitního turnaje. Hlavně jsem viděl porovnání s ostatními týmy ročníku 2012 v systému 7+1. Také děkuju klukům, našim potencionálním posilám, že s námi jeli.“

„Když jsem viděl první zápas, myslel jsem si, že jsme připraveni velice dobře. První i druhý zápas nesl vysoké parametry, i když jsme druhý zápas prohráli. Bohužel pak jsme měli zápas volno a netuším, co se stalo. Když kluci přišli k dalším utkání, už to nebyl ten tým, co hrál první dva zápasy. Nevím, co se stalo. Úplně jsme přestali hrát, běhat…prostě vše. Vždy hrál jen ten hráč, který měl míč.“

„Dávám to za vinu tomu, že nemáme fyzičku, na které určitě přes zimu zapracujeme. Byl to velice kvalitní turnaj ve vysokém tempu, na hřišti neměli kluci čas na odpočinek. Celých 25 minut se hrálo nahoru dolů. Byl to fotbal, na který se dalo dívat. S okresní soutěží, kterou hrajeme na Kutnohorsku, to nemohu ani porovnávat.“

„Kluky chci pochválit hlavně za první dvě utkání, která se mi moc líbila. Když si vzpomenu na náš první zápas proti Suchdolu, tak je vidět veliké zlepšení týmové hry, ale i individuální zlepšení. Vidím, jak se kluci lepší, jak fotbalově “rostou“. Samozřejmě někdo víc, někdo míň, ale každý aspoň o kousek! S Vašekem na dětech vidíme, že je to baví a pak to baví i nás a za to DĚKUJEME! “

Sestava: Mikanová, Horáček – Smutný, Pavelka, Šafařík – Šimek, Feierfeil, Vilímek, Hortenský, Váňa – Zápařka, Junek, Babák.

Výsledky:

FK Čáslav – FK Šumperk 3:1