ČÁSLAVMFK Trutnov
čt 28. 9. 2023 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDD U 19 C, 9. kolo
951_20231005_095550.jpg

Zbytečně ztracené body!

Fotbalisté strašího dorostu v dalším kole divize podlehli na domácí půdě MFK Trutnov.

Čáslav – MFK Trutnov 2:5 (2:2)

Hodnocení trenéra:

„Tento zápas se mi hodnotí velmi těžko vzhledem k výsledku, který vůbec neodpovídá dění na hřišti. První poločas jsme byli lepším týmem, ale bohužel jsme inkasovali z brejkové situace, kdy se soupeř dostal poprvé před naší branku a další gól dal z rohu. My jsme ale pokračovali v dobrém výkonu a zaslouženě jsme do poločasu vyrovnali po krásném centru Spáčila na Koryčánka a gólem Ročka z rohu. Bohužel několik dalších situací přečíslení jsme nevyužili, kdy jsme dělali Trutnovu výborným napadáním velké problémy při rozehrávce.
I do druhého poločasu jsme vstoupili dobře, ale dostali jsme laciný gól, kdy "nepovedený" centr soupeře skončil překvapením všech v naší síti. Dále jsme se snažili o vyrovnání, o které nás bohužel připravil rozhodčí, který po úniku Ročka nepískl jasný pokutový kop, což po zápase sportovně přiznal i trenér hostí. Ale to nám bohužel body nepřinese.
Na posledních deset minut jsme otevřeli hru, ale inkasovali jsme z rozehraného přímého kopu z půlky hřiště gól po několika odrazech a málem důrazu při odkopu. A v závěru i pověstný hřebíček do rakve z brejku ještě další gól.
Mrzí mě především dva inkasované góly po standardních situacích, na které jsme se před zápasem speciálně připravovali. Je to velká škoda, protože za tento zápas jsme nějaký bod určitě zasloužili.“

Čáslav: Málek - Havránek, Houfek, Ondráček, Filip - Sechovec, Resl, Horák - Koryčánek, Roček, Spáčil- Střídali: Grulich, Černoch, Švanda.

ZÁZNAM UTKÁNÍ JE ZDE!