1047_20231207_104953.jpg

Zimní liga U11 odstartovala v Čáslavi

V rámci zimní přípravy zorganizoval šéftrenér přípravek FK Čáslav Lukáš Jirků Zimní ligu. „Na turnajích se domlouváme dle možností klubů pořádat zápasy na umělé trávě. Tento systém se nám osvědčil a budeme jej praktikovat i do budoucna. Pro hráče je to skvělá příležitost měřit se stejně starými hráči v rozestavení 6+1 nebo 7+1 a odehrát kvalitní utkání,“ prozradil Jirků.

Hodnocení turnaje z pohledu trenéra:

"Před prvním turnajem zimní ligy jsme očekávali nepříznivé počasí, a to se bohužel potvrdilo. Během noci napadlo velké množství sněhu a správci měli co dělat, aby hřiště připravili, nicméně vzhledem k tomu, že jsme hráli na jednom hřišti, tak se vše povedlo a turnaj jsme odehráli.
Na turnaj dorazily týmy: Polaban Nymburk a Viktora Žižkov. I přes zasněženou plochu měla obě utkání úroveň a byla vyrovnaná. V obou utkáních jsme remizovali a herně jsme nezklamali, takže jsem spokojený.
Budeme se těšit na další sobotní turnaj zimní ligy, kdy přivítáme týmy z Jihlavy a Kutné Hory.