ČÁSLAVBratčice
125_20240312_115337.jpg
539_20221007_131927.jpg

Ztracené body s Bratčicemi

V dalším kole okresních mladších žáků přijel do Čáslavi soupeř z Bratčic. Čáslavští ve středu utrpěli vysokou prohru 0:7 s Uhlířskými Janovicemi, a tak chtěli svoje zaváhání napravit právě s Bratčicemi. Mladíci z Čáslavi začali aktivně a vytvořili si několik šancí ke skórování, bohužel nebyli důslední směrem dozadu, a tak soupeř vždy dorovnal. Tím pádem se na konci zápasu body dělily.

Čáslav - Bratčice 3:3 (2:2)

Hodnocení trenéra Vojtěch Pavlíka: „Ztráta bodů mě samozřejmě mrzí. Trápili jsme se v koncovce. Mohli jsme vstřelit více gólů a výsledek si pohlídat. Bohužel se nám střelecky nedařilo. Nutně podotknout, že hostující brankář Votruba chytal výborně a několik našich šancí pochytal.“

„Na druhou stranu chválím to, že jsme se neuchýlili k žádným nakopávaným balónům a snažili se vše rozehrát, tak jak se to učíme na tréninku. Občas je potřeba zachovat větší klid na balónu, když rozehráváme, ale to přijde časem.“

„Věc, která se mi nelíbí je, že v nějakých chvílích si kluci nadávají. Místo toho, aby se podpořili, tak si začnou vyčítat chyby, a to prostě k týmovým sportům nepatří. Musí se začít chovat víc jako tým.“

Branky: Kočí, Baranov, Váňa.

Sestava: Horáček – Dalešický, Šafařík, Váňa – Vančura, Mikanová, Baranov, Vobořil, Feierfeil, Vilímek – Zápařka, Kočí, Penc.