ČÁSLAVČÁSLAV U10, DÍVKY
ne 20. 3. 2022 10:00 @ UMT Čáslav, Přípravné utkání
125_20240312_115337.jpg
249_20220323_100354.jpg

'Zvířata' se pobavila fotbalem, turnaj vyhrály Žížalky

Dva týmy vyslali v neděli 20. března do klubového turnaje čáslavští fotbalisté kategorie U11. Tygry a Býky. Společnost jim na umělé trávě dělali ještě Lvi, tedy o rok mladší spoluhráči, a také dívčí kolektiv s názvem Žížalky. A právě ty přípravkové klání 5+1 nakonec vyhrály.

Výsledky pětadvacetiminutových zápasů však nebyly prioritou. „Hlavně jsme chtěli co největší herní vytížení dětí, minimální možnost střídání a vyzkoušení různých postů,“ uvedl čáslavský trenér Luboš Hájek s tím, že názvy týmů si hráči měli vymyslet sami, podmínkou bylo jen nějaké slovo ze zvířecí říše. „Moc fantazie do toho kluci a holky nezapojili, ale o to s větší vervou se pak vrhli do fotbalu,“ s úsměvem dodal Luboš Hájek.

„Klubový turnaj starších přípravek splnil očekávání a vyšlo i počasí. Škoda jen, že se ještě několik hráčů muselo z různých důvodů z účasti omluvit,“ doplnil Luboš Hájek.

Výsledky: Tygři - Lvi 8:2, Žížalky - Býci 5:4, Býci - Lvi 4:1, Tygři - Žížalky 2:4, Lvi - Žížalky 4:7, Býci - Tygři 6:7.

Pořadí: 1. Žížalky - 9 bodů (skóre 16:10), 2. Tygři - 6 bodů (skóre 17:12), 3. Býci - 3 body (skóre 14:13), 4. Lvi - 0 bodů (skóre 7:19).

Žížalky: J. Kapková, V. Vránová, E. Kolářová, L. Hájková, E. Skaláková, J. Brychtová, N. Pencová, J. Šouba.

Tygři: P. Zelený, J. Jeřicha, Š. Mariani, K. Patejdl, T. Pekhart, M. Černý, D. Nikolaev.

Býci: F. Urban, L. Jelínek, D. Zámečník, J. Paula, T. Jeřicha, J. Šmíd, D. Lebeda.

Lvi: A. Mikanová, M. Vančura, P. Vilímek, M. Rejthárek, D, Feierfeil, Š. Penc, O. Babák.

FOTOGALERII Z AKCE NALEZNETE ZDE!