Přípravné utkání

TJ SOKOL MALÍN - FK ČÁSLAV

TJ SOKOL MALÍN

FK ČÁSLAV

K. Rozsypálková - M. Kombercová, I. Ondráčková, A. Drážková - L. Hájková, E. Panýrková, A. Vrabcová - E. Kolářová, N. Levinská. Průběžně střídaly: E. Skaláková, E. Vilímová, Kar. Rozsypálková, P. Havránková, R. Cunningham. Trenér: L. Hájek.

Statistiky utkání

Branky a asistence Čáslavi: E. Panýrková (N. Levinská) - 0:1, N. Levinská (E. Panýrková) - 0:2, E. Panýrková (Kar. Rozsypálková) - 0:3, N. Levinská (L. Hájková) - 1:4, N. Levinská (bez asistence) - 1:5, N. Levinská (P. Havránková) - 1:6.

Rozhodčí: L. Kraus (laik).

Hrací doba: 2x 40 minut.

Články k utkání

257_20220330_111726.jpg

Výsledek v Malíně dalece předčil předvedenou hru

Přechod z umělé na přírodní trávu si čáslavská děvčata vyzkoušela v neděli 27. dubna v přátelském fotbalovém utkání v Malíně. Výsledkově jim změna dopadla velmi dobře, po herní stránce to však skřípalo, zejména procento úspěšných přihrávek bylo nízké.