Fortuna Divize C, 29. kolo

Články k utkání

1231_20240603_083822.jpg

Čáslav vyválčila s Vysokým Mýtem pouze jeden bod

Fotbalisté Čáslavi se v neděli odpoledne naposledy představili na domácí půdě. V boji o záchranu potřebovali svěřenci trenéra Romana Kučery zvítězit. To se jim nakonec i díky smůle v závěru zápasu, kdy rozhodující branka visela několikrát ve vzduchu, nepodařilo. O tom, jak cenný bude zisk jednoho bodu rozhodnou poslední dvě kola soutěže. Čáslav v nich hraje dvakrát na půdě soupeře, nejprve na hřišti Spojů Praha a poté v Trutnově.

1230_20240531_110926.jpg

Čáslav se představí v sezóně naposledy doma, přijede Vysoké Mýto

Fotbalisté Čáslavi mají před sebou derniéru na domácím hřišti. Tři kola před koncem přivítají v neděli 2. června v 17 hodin na stadionu Pod Hrádkem čtvrtý celek tabulky – SK Vysoké Mýto. Byť jsou hosté dle tabulkového umístění v zápase favoritem, Čáslav v posledních pěti utkáních čtyřikrát vyhrála a v boji o setrvání v divizi potřebuje tříbodově zvládnout i duel s Vysokým Mýtem!