ČÁSLAVFK Slavoj Vyšehrad
1:1
ne 14. 4. 2024 10:00 @ Vodranty - UMT, ČDŽ U 15 C, 22. kolo

Ani drtivá převaha k vítězství nevedla!

Tabulkově to měl být jednoznačný zápas. Bohužel současná forma domácího týmu není na potřebné  úrovni, takže ani drtivá převaha v 2. poločase nepřinesla víc jak jeden bod za remízu.

FK Čáslav - FK Slavoj Vyšehrad 1:1 (1:1)

Hodnocení trenérů:

„Emocemi nabitá předzápasová příprava věštila, že kluci chtějí podat co nejlepší výkon a tento zápas výsledkově zvládnout, aby tři body zůstaly ve Vodrantech.

Komplikace nastala už ve 14. minutě, když ostrý polovysoký centrovaný míč z velkého úhlu si srazil jeden z našich bránících hráčů do vlastní brány. Celý tým to vyburcovalo ke zvýšení aktivity. Vyrovnání mohlo přijít už po několika minutách. Chloupy centroval, Tony měl před sebou odkrytou zívající část brány, ale promáchnul a netrefil míč. Na vyrovnání jsme si museli počkat až do 38. minuty. Naši jedinou gólově zakončenou akci v zápase odstartoval Dyma. Riskantní kličkou na hranicí našeho pokutového území se uvolnil, míč vyvezl na polovinu hřiště a přihrávkou vybídl k úniku Tondu, který vyrovnal na 1:1.

Naše převaha se vystupňovala v druhé části hry. Branka visela na vlásku, ale ani štěstí nebylo na naší straně. Střely z dálky ani zakončení hlavou z bezprostřední blízkosti brány hostů nepřineslo tolik chtěnou trefu.

Zlepšující se bojovnost a soubojové chování snad bude příslibem do dalších zápasů.“