ČÁSLAVZáboří nad Lab.
2:2
ne 5. 6. 2022 10:00 @ Čáslav - tráva, STARŠÍ ŽÁCI, 22. kolo

Bídná koncovka potěšila jen hosty ze Záboří nad Labem

Čtyřzápasovou sérii porážek v okresním přeboru starších žáků zastavily v neděli 5. června fotbalistky Čáslavi. Důvod k radosti ovšem neměly, protože se Zábořím nad Labem, týmem ze spodních pater tabulky, pouze remizovaly. Vítězství tak nepoznaly už pět kol.

FK Čáslav dívky – FK Záboří nad Labem 2:2 (1:1)

Proč Čáslavandy nevyhrály, bylo nasnadě. Dokázaly proměnit pouze minimum gólových šancí, které si vypracovaly - A. Vrabcová a N. Levinská dokonce ve svých tutovkách netrefily ani prostor mezi tyčemi.

Soupeř byl mnohem produktivnější a z mála příležitostí se dvakrát ujal vedení. Naštěstí dívky alespoň rychle odpověděly - poprvé po osmi minutách a ve druhém případě už za necelou minutu. Zvrátit výsledek ve svůj prospěch se jim však kvůli zmíněné žalostné koncovce nepovedlo.

„Z tohoto zápasu jsme měli vytěžit víc než jeden bod,“ zdůraznil čáslavský trenér Luboš Hájek. „Na druhou stranu můžeme být rádi, že jsme zase neprohráli,“ lakonicky poznamenal.

Branky a asistence Čáslavi: E. Panýrková (N. Levinská) - 1:1, N. Levinská (A. Vrabcová) - 2:2. Rozhodčí: R. Pařez. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - K. Bělohlávková, I. Ondráčková, A. Drážková - L. Hájková, A. Vrabcová, E. Panýrková, E. Skaláková - N. Levinská. Průběžně střídaly: N. Veselá, J. Brychtová, Kar. Rozsypálková, N. Lavická, R. Cunningham, E. Vilímová. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Bratčice - Zruč nad Sázavou 2:8, Zbraslavice - Nové Dvory 0:1, Tupadly - Sázava 0:3, Malešov/Křesetice - Malín 4:1.