ČÁSLAVABC Braník
so 2. 9. 2023 14:00 @ Vodranty / tráva, 2.liga dorostenky Čechy, 1. kolo
887_20230908_002412.jpg

Braník suverénně opanoval stadion Pod Hrádkem

Tvrdou realitu druhé dorostenecké ligy poznaly v sobotu 2. září fotbalistky Čáslavi. V domácím zápase s pražským Braníkem neměly vůbec žádný nárok, nepředvedly vůbec nic a po zásluze odešly ze hřiště s patnáctigólovým debaklem.

FK Čáslav – ABC Braník 0:15 (0:9)

„Vítejte ve druhé dorostenecké lize,“ řekl svým svěřenkyním bezprostředně po utkání na hlavním hřišti na stadionu Pod Hrádkem čáslavský trenér Luboš Hájek s obavami, že tímhle stylem prezentované hry bude podobných výsledků v sezoně přibývat a zájem diváků klesat.

Jestliže Čáslavandy v minulém kole na Julisce překvapily nečekaně úspěšným vstupem do soutěže, tentokrát předvedly podprůměrný výkon s žalostnou fyzickou kondicí a malou taktickou vyzrálostí. Hráčkám Braníku stačilo průnikovou přihrávkou poslat míč do volného prostoru a hned šly samy na bránu. Tímhle způsobem vstřelily většinu gólů. Už po čtvrthodině hry nebylo co řešit.

„Co holky před týdnem v pražských Dejvicích zdobilo, to nezopakovaly ani náznakem. Hned v úvodu nechytily tempo zápasu a už se to s nimi vezlo. O fyzické kondici, pohybu bez míče a dodržování hráčských postů radši ani nemluvím, to byla hrůza,“ nebral si servítky Luboš Hájek a naopak velmi pochválil aktivní a daleko fotbalovější protihráčky.

Rozhodčí: L. Ledvina - P. Procházka, T. Petráček. Hrací doba: 2x 45 minut.

Čáslav: K. Rozsypálková - A. Čejková, A. Vrabcová, M. Blehová, A. Drážková - L. Vokounová, I. Ondráčková, E. Panýrková, K. Bělohlávková - A. Čudová, V. Pospíšilová. Průběžně střídaly: Luc. Vokounová, E. Bednářová, N. Veselá, Kar. Rozsypálková. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Mělník - Dukla Praha B 1:6, Bohemians 1905 - Teplice 1:0 pk, Roudnice nad Labem - Trutnov 9:0, České Budějovice - Sparta Praha B 6:0, Jihlava - Most-Souš/Dobroměřice 5:0, Zaječice - Třebeš 2:1.

Příští zápas: FK Teplice - FK Čáslav (neděle 10. září od 11.00 hodin v Hostomicích).

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!