Branky byly výsadou suverénních Chotusic, i vlastní

Přestože si v sobotu 15. dubna proti sobě zahráli sousedé z vyšších pater tabulky okresního přeboru mladších žáků, mělo utkání na umělé trávě jednoznačný průběh. Hosté z Chotusic předčili Čáslav B hlavně v důrazu a rychlosti.

FK Čáslav B – FK Chotusice 1932 1:8 (1:4)

Počet čáslavských dívek a chlapců umožnil střídat po pěti až deseti minutách dvě kompletní sedmičky, které neustále čelily tlaku soupeře. Občas se naskytla možnost zaútočit, nejčastěji po ose L. Hájková - D. Lebeda - T. Pekhart, ovšem do střelecké listiny se zapisovali jen hráči tělesně i fyzicky vyspělejšího týmu Chotusic. Jeden z nich se dokonce postaral také o jediný gól domácího celku.

Největší slova chvály od čáslavského trenéra L. Hájka si vysloužil neúnavný bojovník Š. Mariani.

Branka a asistence Čáslavi B: vlastní (D. Lebeda) - 1:3. Rozhodčí: F. Křivka. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav B: J. Šouba - P. Zelený, E. Skaláková, V. Vránová - D. Lebeda, L. Hájková, P. Havránková - T. Pekhart. Průběžně střídali: M. Zikmunda, Š. Mariani, R. Cunningham, P. Novotný, J. Paula, D. Nikolaev, J. Čech. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Paběnice - Čáslav A 5:9, Sázava - Uhlířské Janovice 1:4, Malín/Hlízov - Vrdy odloženo, Suchdol - Církvice/Nové Dvory 10:3, Bratčice - Močovice (čtvrtek 11. května od 17.00 hodin).