FK Brandýs nad LabemČÁSLAV
2:1(1:0)
st 8. 2. 2023 18:00 @ UMT Brandýs n/L, Zimní příprava
634_20230208_101731.png

Čáslav čeká ve středu další zápas, tentokrát se utká s Brandýsem n/L

Fotbalisté Čáslavi pokračují v náročném programu zimní přípravy. Během sedmi dnů sehrají svěřenci trenéra Jakuba Svobody tři zápasy. V sobotu v rámci zimního soustředění přehráli Třeboň 3:1, dnes večer se utkají s Brandýsem nad Labem (divize) a v sobotu v poledne změří své síly s týmem Spojů Praha (KP).

„Po náročném soustředění nás čeká další náročný zápasový program. Včera jsme již opět trénovali v Čáslavi a dnes večer jedeme k utkání do Brandýsa nad Labem,“ popisoval program svého týmu trenér Jakub Svoboda. „Včera jsme po soustředění měli na tréninku dvaadvacet hráčů, kluci mají chuť, a to je dobře,“ konstatoval.

„Do dnešního zápasu s Brandýsem jedeme ale jen ve třinácti hráčích do pole se dvěma brankáři. Chceme zvětšit minutáž hráčů v zápase, takže jsme utkání v tomto týdnu rozložili na dvě party, kdy jsme museli zohlednit program jednotlivých hráčů,“ uvedl Svoboda.

Utkání Brandýs – Čáslav se odehraje ve středu 8. února od 18 hodin na umělé trávě v Brandýse nad Labem.