Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 292 článků.
1137_20240325_084833.jpg

Gól do šatny zhatil naděje Čáslavi na bodový zisk s lídrem soutěže

Parádní návštěva 590 diváků měla Čáslavi pomoci v boji o bodový zisk proti vedoucímu celku tabulky z Ústí nad Orlicí. V prvním poločase domácí podali srdnatý výkon. Ovšem v jeho závěru fauloval Peca na hranici pokutového území a nařízený trestný kop proměnil parádní ranou v rozhodující gól utkání hostující Bednář.

1124_20240317_101754.jpg

Fotbalisté Čáslavi přivezli z Nového Bydžova jeden bod

Od května loňského roku nebodovali fotbalisté Čáslavi na hřištích svých soupeřů. To se jim povedlo až v tomto kole na půdě tabulkového souseda z Nového Bydžova. Pro Čáslav je však zisk bodu spíše ztrátou. K brance nevedla ani hra na tři útočníky v poslední desetiminutovce zápasu.

1121_20240315_091007.jpg

Čáslav vyráží do Nového Bydžova zlomit dlouhou sérii bez vítězství

Radost z bodového zisku, natož z vítězství? Tyto pocity se v kabině čáslavského áčka neobjevily hodně dlouho. Čáslav totiž v divizní skupině C naposledy bodovala v domácím zápase s týmem Kosmonos, kdy brala jeden bod. Utkání se hrálo 17. září loňského roku. Od té doby se v Čáslavi vyměnili dva hlavní trenéři a řada hráčů, nicméně na šňůru proher se v prvním jarním kole prohrou s rezervou Chrudimi navlékl již devátý korálek v řadě!

1114_20240310_185704.jpg

Jarní premiéra Čáslavi zhořkla, domácí nestačili na rezervu Chrudimi

Pět ze sedmi předsezonních posil nastoupilo v základní sestavě čáslavského mužstva v prvním jarním kole divizní skupiny C. Jenže ani to na chrudimskou rezervu nestačilo. Domácí byli málo nebezpeční a nakonec padli o dvě branky. Jediný jejich gól dal ve čtvrté minutě nastavení střídající Hejný. Čáslav se musí z porážky rychle oklepat.

1109_20240307_112744.jpg

Do Čáslavi přichází ze Švýcarska brankář Ruslan Usenko!

Konkurenci na brankářském postu by měl v čáslavském a-týmu zvýšit dvacetiletý gólman Ruslan Usenko. Přestup ukrajinského brankáře byl dnes potvrzen! Vysoký gólman do našeho klubu přichází ze švýcarského druholigového klubu Schaffhausen, kde pravidelně nastupoval v rezervním týmu.