ČÁSLAVSportovní klub Kosmonosy
ne 17. 9. 2023 16:30 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 7. kolo
147_20240430_091055.jpg
909_20230918_092320.jpg

Čáslav dlouhou přesilovku nevyužila, navíc dotahovala dvougólové manko

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali SK Kosmonosy. Soupeř ze samého spodku tabulky, který do té doby nebodoval. Domácí se v utkání ujali rychle vedení, navíc byl po čtvrthodině hry vyloučen brankář Kosmonos Šteiner. Hosté však skóre srovnali z pokutového kopu a ve druhém poločase dvěma rychlými kontry utekli do dvoubrankového trháku. Domácí borci pak v závěru stihli skóre už jen dorovnat na konečných 3:3!

Čáslav – Kosmonosy 3:3 (1:1)

„Bod je pro nás málo. Hned v úvodních vteřinách jsme přežili dva, tři závary, které mohly skončit brankou. Ihned na to jsme ale šli do vedení, kdy se trefil navrátilec Slavík,“ popisoval asistent trenéra Robin Vocel a pokračoval: „Po čtvrt hodině hry dal krásný balón za obranu Peca na nabíhajícího Junka, který si míč píchl podél brankáře a byl faulován. Jasná červená karta,“ řekl.

„Hráli jsme tak tři čtvrtiny zápasu proti deseti, což nám bylo paradoxně vcelku na obtíž. Soupeř se hodně zatáhnul. Opět jsme vyrobili obrovskou chybu v rozehrávce a soupeř do poločasu srovnal,“ litoval.

„Do druhého poločasu jsme hráče nabádali, aby byli trpěliví v kombinaci, že šance si určitě vytvoříme. Pro mě jsme ve druhém poločase úplně nepochopitelně otevřeli obranu a dostali jsme z brejku dvě téměř totožné branky,“ kroutil Vocel hlavou a navázal: „V závěru jsme šli do tlaku, dokázali jsme snížit na dva tři. Poté hostující hráč dle mého názoru jednoznačně zahrál na brankové čáře rukou, což ale nebylo odpískáno. Následovaly další dvě obrovské šance našeho týmu, které brankou neskončily. Naštěstí se po následném rohu prosadil Peca,“ oddychl si Vocel.

„Hráli jsme tři čtvrtě zápasu na domácí půdě proti deseti, měli jsme utkání zvládnout lépe,“ přiznal trenér Čáslavi.

Branky: 2. Slavík, 76. Čuchal, 85. Peca – 35. Pajer pok. kop, 62. a 65. Strnad.

Rozhodčí: Šťastný – Linhart, Švec. Červená karta: 15. Šteiner (K). Žluté karty: Vyhnánek, Mráz, Ráliš, Konyvka – Pajer, Mašek. Diváků: 150.

Čáslav: Vyhnánek – Konyvka, Ráliš, Mráz, Peca – Čuchal, Junek, Štichauer (61. Kraj) – Slavík, Ronovský, Hannich. Trenér Jakub Svoboda.

Kosmonosy: Šteiner – Hošťálek, Hrdlička, Šimáček, Strnad (78. Boxan), Pajer, Mašek, Prieložný, Pažout (72. Motyčka), Podzimek, Hradec (17. Valín). Trenér Michal Mašek.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!