NÁCHODČÁSLAV
3:1(1:0)
so 16. 4. 2022 17:00 @ Náchod, Divize C, 21. kolo
282_20220416_084549.jpg

Čáslav dnes vyráží do Náchoda s cílem získat další tři body!

Fotbalisté Čáslavi ve 21. kole divizní skupiny C zajíždějí dnes na půdu Náchoda. Čáslavští se budou nadále snažit o setrvání na třetí příčce tabulky. Domácí mají v této sezóně po nepovedené podzimní části opačné starosti. Se ziskem dvaadvaceti bodů jsou těsně nad sestupovým pásmem.

Náchod však do jarní části sezóny vstoupil skvěle. Až na zaváhání v úvodním kole v Kutné Hoře dokázali z pěti odehraných kol získat 10 bodů, stejnou bilancí se může na jaře pochlubit i Čáslav.

Náchodští si zakládají na skálopevné defenzívě. Dvakrát inkasovali právě v úvodním jarním kole v Kutné Hoře. Od té doby si míč do jejich sítě cestu nenašel. Náchod tak udržel čisté konto ve čtyřech po sobě jdoucích zápasech!

Domácímu celku bude proti Čáslavi chybět vykartovaný stoper Kabeláč. Také na hostující straně počítá trenér Jakub Svoboda ztráty: „K dispozici nebudeme mít kapitána Vančuru, který dostal v minulém kole červenou kartu. Stále máme nemocné Vilíma a Koppa,“ vypočítával Svoboda a navázal: „V sestavě uděláme určitě nějaké změny. Doma jsme pouze remizovali a chceme se vrátit na vítěznou vlnu. I když si uvědomujeme, že z Náchoda se vozí body velmi těžko. I tak jedeme s odhodláním zvítězit,“ doplnil Jakub Svoboda.

Utkání Náchoda proti Čáslavi má výkop v sobotu 16. dubna od 17 hodin. Hlavní rozhodčím utkání je p. Depeš, asistenti Bečvář a Klír. Odjezd autobusu z Čáslavi je ve 13:45 hod.

Přímý přenos zápasu můžete sledovat zde!

Poslední vzájemné zápasy:

Zdroj: livesport.cz