ČÁSLAVFK LETOHRAD
2:1(0:1)
ne 7. 4. 2024 16:30 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 21. kolo
1154_20240408_090632.jpg

Čáslav dokázala otočit zápas s Letohradem. Rozhodl Peterka!

Dlouhých osm měsíců čekali fotbalisté Čáslavi a na radost z vítězství ze soutěžního zápasu. V zápase dvou posledních týmů tabulky museli svěřenci trenéra Romana Kučery skóre otáčet. O vítězství Čáslavi rozhodl přesnou hlavičkou deset minut před koncem útočník Peterka.

Čáslav – Letohrad 2:1 (0:1)

„Do zápasu jsme nevstoupili optimálně. Prohospodařili jsme první poločas. Nebylo tam odpovídající nasazení. Nedařila se nám hra v křídelních prostorech. Když už jsme se do šance dostali, tak jsme to řešili špatně. Soupeř šel do vedení,“ popisoval úvodních pětačtyřicet minut trenér Čáslavi Roman Kučera.

„V průběhu poločasu jsme udělali změny. Poprvé, co jsme v Čáslavi, tak se nám povedlo střídání. Zápas jsme otočili. Střídající hráči hru oživili a ostatní hráči se chytli a po zásluze jsme vyválčili tři body,“ konstatoval.

Branky: 59. Chábera, 82. Peterka – 30. Kabourek.

Rozhodčí: Janíček – Havlík, Lovětínský. Žluté karty: Vencl, Kučera, Chábera, Mráz, Slavík – Jech, Macek, Lorenc. Diváků: 150.

Čáslav: Vyhnánek – Konyvka, Mráz, Vencl (64. Peterka), Hanč – Nešpor – Chábera (72. Kraj), Kučera, Junek (46. Záruba), Slavík (90. Peca) – Turyna (46. Ronovský). Trenér Roman Kučera.

Letohrad: Jech – Kail, Macek, Chládek (67. Mišči), Zbudil, Lorenc, Kabourek, Štěpán, Černohorský (86. Jiřánek), Linhart (83. Dvorský), Nágl (86. Štusák). Trenér Aleš Majvald.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!