ČÁSLAVFK Turnov
ne 14. 8. 2022 17:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 2. kolo
444_20220813_185019.jpg

Čáslav hodlá v domácí premiéře proti Turnovu napravit nepovedený výkon z Benátek

Fotbalisté Čáslavi v neděli 14. srpna vyběhnou poprvé v letošní divizní sezóně na domácí stadion Pod Hrádkem. Čáslavští přivítají ve druhém kole divize C nováčka soutěže – FK Turnov.

„Po katastrofálním výkonu v Benátkách máme co napravovat,“ uvědomuje si trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračuje: „Věřím, že kluci vezmou domácí utkání za správný konec a tři body zůstanou doma,“ dodává odhodlaně.

Až na trojici zraněných Hannicha, Richarda a Macha má Svoboda k dispozici celý jedenadvacetičlenný kádr. „Ano, je to tak. Tři hráče posíláme ještě za juniorku, jsou to pro trenéra příjemné starosti, když je z čeho vybírat,“ uvedl Svoboda a dodal: „Věřím, že tentokrát zvolíme správnou základní jedenáctku a potěšíme diváky na našem stadionu jak výkonem, tak vítězstvím,“ doplnil.

Do Čáslavi přijede nováček soutěže FK Turnov, který v úvodním kole na domácím pažitu prohrál 1:2 s celkem MFK Trutnov. Turnovští v loňské sezóně s přehledem ovládli krajský přebor, když postupili o patro výše se ziskem 64 bodů. Druhé Velké Hamry B nasbíraly 55 bodů. Nejlepším střelcem týmu v uplynulé sezóně byl třiadvacetiletý Petr Havel, který soupeřům nasázel 21 branek!

Pro fanoušky vše nachystáno

Pro fanoušky bude opět otevřena restaurace Na Hřišti, která připravuje svoji tradiční fotbalovou nabídku – grilovanou klobásu a vychlazené pivko.

Vstupné na podzimní část divize C je pro dospělého muže 50 Kč, pro ženy 30 Kč. Hráči mládežnických celků FK Čáslav mají vstup na stadion zcela zdarma, to samé se týká i mládeže do 15-ti let.

Mobilní fanshop

Otevřen bude také mobilní fanshop stánek, který naleznete u restaurace. Přímo na místě si tak budete moci pořídit šálu, minidres, kulich a další předměty s logem FK Čáslav. K dispozici je i speciální kolekce k letošnímu výročí 120 let FK Čáslav.

Vzájemné zápasy

Zdroj: livesport.cz