501_20220916_085656.jpg

Čáslav na poslední chvíli posiluje! Do týmu přichází Vratislav Junek

Pár dní před vypršením přestupového okna se Čáslavi podařilo přivést devatenáctiletého Vratislava Junka. Čáslavský odchovanec v mládeži nejprve přestoupil z našeho klubu do Vysočiny Jihlava odkud se v kategorii U17 přesunul do Hradce Králové.

V klubu FC Hradec Králové nadějný středopolař působil až do kategorie U19. V létě pak devatenáctiletý mladíček přešel do dospělé kategorie, a to do třetiligové rezervy FC Hradec Králové. Zde však v šesti odehraných kolech nenašel potřebné zápasové vytížení a na zbytek podzimní části putuje do FK Čáslav.

„S Vráťou jsem byl v kontaktu již dříve. V létě jsme se spolu bavili o možnosti hostování v Čáslavi s tím, že on samozřejmě se nejprve chtěl poprat o místo ve třetí lize, což bylo pochopitelné. Nakonec to dopadlo tak, že u nás stráví zbytek podzimní části sezóny. Věřím, že si navzájem pomůžeme. On by měl dostat větší herní vytížení a nám se výrazně zvyšuje konkurence v záložní řadě. Věřím, že to bude pro tým impuls, který jej nasměruje k lepším výsledkům,“ řekl trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

Zdroj foto: fchk.cz, Vratislav Junek v černém dresu.