ČÁSLAVFK Pardubice B
0:6(0:4)
st 19. 7. 2023 18:00 @ Malešov, Letní příprava
826_20230720_082337.jpg

Čáslav na rezervu Pardubic nestačila, šestkrát inkasovala

Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na skvěle připraveném hřišti v Malešově nestačili na třetiligovou rezervu Pardubic. Hosté o své vysoké výhře rozhodli již v prvním poločase, kdy Čáslavi nasázeli čtyři branky!

Čáslav – Pardubice B 0:6 (0:4)

„Tentokrát musíme přijmout fakt, že evidentně máme na čem pracovat. Soupeř byl lepší ve všech směrech,“ přiznal trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „Na druhou stranu jsme na polovinu branek soupeři doslova nahráli. Dvakrát jsme trestuhodně chybovali při rozehrávce, jednou při triviálním autovém vhazování, kdy jsme se nedomluvili,“ kroutil hlavou Svoboda.

„I tak jsme v zápase měli několik zajímavých průniků po stranách, ovšem opět nám chyběl kvalitní centr a zakončení. Šanci ke skórování měl prakticky jen Chábera nebo v brejkové situaci Hannich. Oba ale mířili mimo tři tyče,“ popisoval.

„Zkoušíme nové rozestavení, ve hře je řada nových hráčů, takže logicky nejsme tak kompaktní, jak bychom od hráčů vyžadovali. To jsou ale porodní bolesti, na jejichž odstranění budeme pracovat. V kondiční stránce problémy mít nebudeme, kluci jsou na tom i v této fázi přípravy velmi dobře. Byť mě vysoká prohra mrzí, tragédii z toho dělat nebudeme. Soupeř byl kvalitní,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Čáslav I. poločas: Vyhnánek – Hajník, Mráz, Peca, Konyvka – Ráliš, Vocel, Záruba – Kraj, Dudla, Junek.

Čáslav II. poločas: Vyhnánek – Marek, Schovanec, Petrů, Konyvka – Junek, Čuchal, Bašek – Chábera, Štichauer, Hannich. Trenér Jakub Svoboda.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!