ČÁSLAVFK Dobrovice
ne 7. 5. 2023 17:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 25. kolo
746_20230510_101516.jpg

Čáslav padla. Záchrana je v oblasti teorie, přiznal trenér Svoboda

Poločas hrůzy. Divizní Čáslav v něm inkasovala tři branky a byla na ručník. Dobrovicím navíc pomohl vlastní gól Petrů už v páté minutě. Pak přidal dva slepené góly během minuty Volf. Druhý poločas nabídl jedinou branku, tu dal domácí Vančura z penalty. Víc už ale Čáslav nezmohla a odešla poražena.

Čáslav – Dobrovice 1:3 (0:3)

„Obrovské zklamání z výkonu celého mužstva. Naplno se projevila neúčast Mráze v obraně. Obranná čtyřka nefungovala dobře, nekomunikovala a vlastní nemohoucností jsme hostům darovali tři branky,“ ulevil si po utkání čáslavský trenér Jakub Svoboda. „První gól byl vlastním druhý po nedorozumění krajního obránce se stoperem a při třetím jsme vyrobili technickou chybou zbytečný rohový kop,“ popsal gólové momenty první půle Svoboda.

„Ve druhém poločase jsme se na to snažili reagovat, prostřídali jsme, změnili rozestavení, ale trefili jsme jen tyč a náš tlak byl platonický. Měli jsme jednu velkou šanci, tu jsme neproměnili. Pak jsme po hodně dlouhé době kopali penaltu a snížili jsme. Jenže závěr byl od nás velká křeč. Jsem zklamaný s nasazením hráčů,“ přiznal čáslavský kormidelník. „Ze tří zápasů doma jsme získali tři body, takže záchranu už nemáme ve svých rukách. Záchrana už je v oblasti teorie. Jsem už rezignovaný, dal jsem tomu sto padesát procent, ale u hráčů jsem to neviděl,“ dodal zklamaný Jakub Svoboda.

Branky: 69. Vančura pok. kop. - 5. vlastní Petrů, 35. a 36. Volf.

Čáslav: Vyhnánek – Kurka, Schovanec, Petrů (46. Ronovský), Mach (46. Peca) - Vančura, Čuchal - Chábera (62 Konyvka), Bašek (70. Dudla), Slavík - Hejný. Trenér Jakub Svoboda.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!