ČÁSLAVSK Benátky nad Jizerou
ne 15. 10. 2023 16:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 11. kolo
974_20231015_191542.jpg

Čáslav prohrála s Benátkami, na lavičce domácích skončil trenér Svoboda

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím pažitu přivítali druhé Benátky n/J. Vyrovnaný zápas rozhodli pro sebe hosté dvěma brankami ve druhém poločase.

Čáslav – Benátky n/J 0:2 (0:0)

„Prohra je pro nás krutá. Hrálo se vyrovnané utkání,“ uvedl k zápasu trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „V prvním poločase se hrálo prakticky bez šancí,“ řekl.

„Na začátku druhé půle jsme nezachytili rychlý útok hostí a inkasovali jsme. Poté hosté zalezli na vlastní polovinu a bránili. Bohužel jsme na jejich obranný blok nenalezli recept. Pořádnou šanci jsme si nevypracovali a hostující celek nás po jednoduché akci v závěru podruhé potrestal,“ litoval Svoboda.

„Pro mě to byl po pěti sezónách poslední zápas na lavičce Čáslavi. Ačkoliv hrajeme se soupeři vyrovnaná utkání, tak nesbíráme body. Sedm bodů po jedenácti utkáních je opravdu málo a musíme z toho vyvodit závěry. Mám sebereflexi a když nám to bodově nefunguje, musíme přivést nového kouče,“ řekl Jakub Svoboda, který v Čáslavi zároveň zastává funkci v rámci vedení klubu.

Branky: 50. Vobořil, 90+3. Jimmy.

Čáslav: Janda – Konyvka, Hajník, Petrů, Slavík – Ráliš, Čuchal (58. Hannich) – Chábera, Bašek (58. Štichauer), Junek – Ronovský (80. Kraj). Trenér Jakub Svoboda.

Benátky n/J: Dědek – Poběrežský (64. Hájek), Glöckner, Hell, Komma – Šimeček (38. Komárek), Vobořil, Duch (89. Kopa) – Mlynka (46. Jimmy), Macek (64. Zabilanský), Fabián. Trenér Staněk.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!