ČÁSLAVFK Meteor Praha VIII
so 23. 7. 2022 10:00 @ Vrdy, Přípravné utkání
428_20220725_205937.jpg

Čáslav remizovala s Meteorem Praha

Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání změřili své síly s celkem Meteoru Praha. Se soupeřem, který působí v divizní skupině B, se Čáslavští rozešli smírně 1:1.

Čáslav – Meteor Praha 1:1 (0:0)

„V prvním poločase jsme byli bohužel horším celkem. Hosté byli aktivnější, rychlejší v práci s míčem a pro naší branku nebezpeční. My jsme byli v kombinaci pomalí, hráli jsme zbytečně moc přihrávek směrem dozadu. Chyběl nám větší pohyb a pro branku soupeře jsme nebyli nebezpeční,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

Do druhého poločasu jsme prostřídali, byli jsme aktivnější a konečně se dostali také k ohrožení branky soupeře. Jednou byl v dobré pozici Vocel, netrefil v tísni pořádně míč. Podruhé hlavičkoval po Nykodýmově centru těsně nad Hejný. Nakonec se po přihrávce Vocela prosadil z blízka Hejný. Hosté ale na druhé straně měli šance, které nedali. Inkasovali jsme z pokutového kopu po naší zbytečné chybě, kdy Bartákovi vypadl míč po centru z rukou a následně fauloval,“ popisoval Svoboda a dodal: „Nakonec měli hosté v závěru šanci po rohovém kopu, kterou nedali. Od nás to byl druhý zápas v řadě, kdy jsme měli problém s pohybem a aktivitou. Máme před sebou ještě čtrnáct dní přípravy, věřím, že si vše sedne,“ konstatoval Svoboda.

Rozhodčí: Lambev – Procházka, Herda.

Branky: 69. Hejný – 83. Kostka pok. kop.

Čáslav: Barták – Nykodým (68. Konyvka), Hajník (61. Schovanec), Petrů, Konyvka (46. Chábera) – Čuchal (46. Bašek,) Schovanec (46. Kurka) – Vilím, Vocel (70. Čuchal), Slavík (46. Vančura) – Ronovský (11. Hejný). Trenér Jakub Svoboda.