ČÁSLAVFK Brandýs n.L.
ne 25. 9. 2022 16:30 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 8. kolo
515_20220923_101406.jpg

Čáslav se chce v neděli proti Brandýsu nastartovat k lepším výsledkům

Fotbalisté Čáslavi uzavřou perný týden veledůležitým soubojem s tabulkovým sousedem z Brandýsa nad Labem. Oba celky se po sedmém kole divizní skupiny C se ziskem pouhých čtyřech bodů krčí na konci šestnáctičlenné tabulky.

„Ušili jsme si na sebe bič, takže vlastně hned v polovině podzimní části hrajeme zápas prakticky o šest bodů,“ konstatoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „Věřím, že se to v neděli zlomí a nastartujeme se do druhé části podzimní sezóny. Současné umístění je pro mě velkým zklamáním, nicméně naše výkony z posledních zápasů, pominu-li pohár s Hradcem, kde jsme neměli nárok, mají stoupající tendenci,“ konstatoval.

Čáslavští fotbalisté by si tak v neděli rádi připsali tři body: „Nečeká nás nic jednoduchého. Hřiště je po středečním poháru v katastrofálním stavu, bude to spíše boj než fotbal. Kluci jsou ale připraveni a odhodláni zlomit sezónu a odrazit se k lepším výsledkům. Tabulkou chceme stoupat nahoru,“ dodal.

Podobně špatný vstup do sezóny prožívají rovněž v Brandýse nad Labem. V posledním kole Brandýs doma padl s Trutnovem 2:4, když domácí v zápase vedli 2:0 a o bodový zisk přišly díky dvěma brankám ze samotného závěru zápasu: „V posledním zápase jsme prohráli doma s Trutnovem 2:4, když jsme vedli 2:0. Vítěznou branku dal Jakub Slavík v 89.minutě. Celý klub si je vědom špatných výsledků a víme, že na tabulku se kouká špatně. Doufejme, že se kluci v neděli semknou a přivezou z Čáslavi všechny tři body,“ zní z tábora našeho soupeře.

Utkání mezi FK Čáslav a FK Brandýs nad Labem se uskuteční v neděli 25. září od 16:30 hod. na stadionu Pod Hrádkem v Čáslavi.

Přijďte podpořit domácí hráče v boji o další divizní body!

Vzájemné zápasy: