ČÁSLAVBENÁTKY N/J
ne 27. 3. 2022 15:00 @ Stadion Pod Hrádkem, Divize C, 18. kolo
125_20240312_115337.jpg
252_20220325_110918.jpg

Čáslav se chystá na Benátky, domácí chtějí odčinit domácí prohru s Hlinskem

Fotbalisté Čáslavi v 18. kole divizní skupiny C na domácím stadionu Pod Hrádkem přivítají tabulkového souseda – SK Benátky nad Jizerou. Souboj čtvrtého celku s pátým odstartuje v čáslavských Vodrantech v neděli 27. března v 15 hodin.

Benátky jsou tradičním rivalem Čáslavi. V podzimním měření sil se z vítězství 2:0 radovali benáteční fotbalisté. Naposledy se oba celky potkaly v lednu v rámci zimního turnaje v Brandýse nad Labem. Zápas skončil remízou dva dva.

„Známe sílu soupeře. Víme, že Benátky minimálně inkasují,“ řekl k soupeři trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „Nám ale velí povinnost na domácím hřišti získat tři body a především odčinit špatný výkon z úvodního zápasu jara, kdy jsme domácí fanoušky zklamali prohrou s Hlinskem,“ uvedl Svoboda.

Pro fanoušky bude opět otevřena restaurace Na Hřišti, která připravuje svoji tradiční fotbalovou nabídku – grilovanou klobásu a vychlazené pivko.

Vstupné na podzimní část divize C je pro dospělého muže 50 Kč, pro ženy 30 Kč. Hráči mládežnických celků FK Čáslav mají vstup na stadion zcela zdarma, to samé se týká i mládeže do 15-ti let.

Otevřen bude také mobilní fanshop stánek, který naleznete u restaurace. Přímo na místě si tak budete moci pořídit šálu, minidres, kulich a další předměty s logem našeho klubu. K dispozici je i speciální kolekce k letošnímu výročí 120 let FK Čáslav.

Poslední vzájemné zápasy:

Zdroj: livesport.cz

Foto na titulce: https://tlsokolchotetov.rajce....