SK Tochovice, z.s.ČÁSLAV
125_20240312_115337.jpg
334_20220513_123632.jpg

Čáslav se v sobotu představí v Tochovicích na Příbramsku

Fotbalisté Čáslavi v sobotu 14. května zavítají na Příbramsko. Ve 150 kilometrů vzdálené obci Tochovice, která má lehce přes šest stovek obyvatel, na ně čeká měření sil s domácím týmem SK Tochovice. Začátek utkání je naplánován na 14 hodin.

Tochovičtí v současné době bojují o záchranu v soutěži. Domácí celek se nachází se ziskem 21 bodů na 14. místě tabulky s tím, že tým trenéra Zárybnického má k dobru dohrávku s celkem Kutné Hory.

Čáslav naopak patří k týmům z horních pater tabulky. Ve 24. zápasech nasbírali svěřenci trenéra Jakuba Svobody již 41 bodů a jsou nyní na čtvrtém místě tabulky.

„Byť by předzápasové předpoklady měly hovořit v náš prospěch, nečeká nás v Tochovicích jednoduchý zápas. Jedeme do specifického prostředí v rámci divize,“ předeslal trenér Čáslavi Jakub Svoboda: „Domácí sice mají mladý tým, ale velmi dobře dokáží kombinovat a jsou schopni především na hřišti v Tochovicích potrápit favority,“ uvědomuje si.

Čáslav v poslední kole vyhrála v derby nad Kutnou Horou přesvědčivě 4:1: „Ačkoliv se vítězná sestava nemění, my budeme opět muset rotovat se sestavou. Některé hráče nebudeme mít pro sobotní zápas k dispozici,“ připomněl Svoboda a doplnil: „Naše síla ale v této sezóně tkví ve vyrovnaném kádru, takže věřím, že ti co nastoupí, odvedou opět velmi kvalitní výkony. V Tochovicích chceme bodovat na sto procent, i když víme, že nás nečeká nic lehkého,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Poslední vzájemný zápas:

Čáslav - Tochovice 1:0 (0:0)