SK KosmonosyČÁSLAV
125_20240312_115337.jpg
627_20230127_104304.jpg

Čáslav se znovu chystá do Brandýsa, tentokrát se utká s SK Kosmonosy

Fotbalisté Čáslavi v sobotu 28. ledna sehrají již třetí přípravné střetnutí. Tentokrát se od 12 hodin na umělé trávě v Brandýse nad Labem utkají s celkem SK Kosmonosy, který od letošní sezóny působí v divizní skupině B.

Fotbalisté Čáslavi v dosavadních dvou vystoupeních na turnaji v Brandýse nad Labem nepoznali hořkost porážky. V úvodním duelu zvítězili 5:2 nad Nymburkem, o minulém víkendu se rozešli smírně s rezervou Admiry Praha. Střelecky zatím v čáslavském dresu řádí František Konyvka, který ve dvou zápasech stihl vstřelit již tři branky!

SK Kosmonosy zatím vévodí tabulce turnaje se ziskem šesti bodů. Tým z Mladoboleslavska porazil v úvodním střetnutí Spoje Praha 5:1, ve druhém zápase pak Horky nad Jizerou těsně 2:1.

„Máme před sebou další zápasovou prověrku. Kluci v tomto týdnu absolvovali čtyři tréninkové jednotky a někteří z nich toho měli včera již plné zuby. O tom ale zimní příprava je. Půjdeme do zápasu opět z plné zátěže,“ podotkl trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „Vzhledem k tomu, že chceme mít co nejvíce hráčů v zápasové minutáži, tak někteří sobotní zápas vynechají a pojedou hrát v neděli za juniorku,“ předeslal.

„Ze stávajícího kádru nám pro zranění stále chybí Vocel, problémy s kyčlí trápí Kamila Petrů, Špičák je nemocný. Zkušená trojice Vančura, Mráz a Hejný mají zápasové volno,“ prozradil trenér Čáslavi.

Utkání FK Čáslav – SK Kosmonosy se odehraje v sobotu 28. ledna od 12 hodin na umělé trávě v Brandýse nad Labem.