Související zápas

FK Čáslav
ČÁSLAVFK Pardubice B
1:0(0:0)
st 27. 7. 2022 18:00 @ Hřiště SK Malešov, Přípravné utkání
9_1630478642.jpg
430_20220727_210903.jpg

Čáslav si vyšlápla na třetiligovou rezervu Pardubic

Fotbalisté Čáslavi v poslední přípravném střetnutí změřili své síly s třetiligovou rezervou FK Pardubice. Čáslavští na stadionu SK Malešov dokráčeli po brance Robina Vocela k výhře 1:0!

Čáslav – Pardubice B 1:0 (0:0)

Po dvou herně nepodařených zápasech jsme opět sehráli kvalitní utkání s velmi dobrým soupeřem,“ uvedl ve svém hodnocení trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „Hrálo se ve vysokém tempu, k vidění byla řada důrazných osobních soubojů a jsem rád, že jsme konečně v těchto aspektech hry nepropadali,“ řekl.

„V prvním poločase jsme hosty nepustili do vyložené brankové příležitosti. Jednu střelu zpoza vápna chytil Vyhnánek. My jsme naopak šli po rychlé akci osamoceni na bránu, ale Vocel trefil jen nohy brankáře. Nadějně vypadaly průniky Vilíma, ale nenašly správného adresáta. Hrálo se vyrovnané střetnutí,“ popisoval Svoboda.

Ve druhém poločase jsme sledovali opět rychlý a důrazný zápas. My jsme se dostali do vedení po dobrém napadání Chábery a krásném lobu Vocela. Hosté pak v závěru z přímého kopu nastřelili tyč a v úplném konci po rohovém kopu hlavičkovali těsně nad,“ rekapituloval trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

„Jsem rád, že jsme opět ukázali, že jsme schopni odehrát takto kvalitní utkání. Kluky chválím. Předvedli velmi dobrý výkon. Někteří jedinci zahráli nadstandardně,“ uvedl Svoboda.

V čáslavském dresu se představil osmnáctiletý Václav Nykodým: „Vašek byl u nás na zkoušce. Nakonec jsme se během dnešního dne dohodli s Chrudimí na jeho hostování v našem celku. Chtěli jsme na kraje získat do začátku sezóny ještě dva hráče. Jednoho máme, na druhém stále pracujeme,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Branka: 69. Vocel.

Čáslav: Vyhnánek – Nykodým, Hajník (62. Mráz), Schovanec (75. Petrů), Konyvka (68. Dastych) – Čuchal, Vančura (62. Bašek) – Vilím, Vocel, Chábera – Hejný (78. Špičák). Trenér Jakub Svoboda.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!