ČÁSLAVRMSK "Cidlina" Nový Bydžov
ne 21. 5. 2023 17:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 27. kolo
765_20230524_124605.jpg

Čáslav v dalším záchranářském souboji přehrála Nový Bydžov

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C potřebovali na domácím hřišti konečně opět bodovat naplno. To se jim po solidním výkonu povedlo a zásluhou produktivních obránců zvítězili 3:1!

Čáslav – Nový Bydžov 3:1 (2:1)

„Získali jsme důležité tři body a dovolím si tvrdit, že zcela zaslouženě. V zápase jsme si vypracovali několik velmi dobrých příležitostí ke skórování, které jsme bohužel neproměnili. Hosté se dostali do vedení z první střely na branku po naší chybné rozehrávce. Srovnat dokázal krásným volej zpoza vápna Hajník a do poločasu skóre otočil po dlouhém autu Peca,“ popisoval úvodních pětačtyřicet minut hry trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

„Hned zkraje druhého poločasu spálil vyloženou příležitost Ronovský. Poté nás reflexivním zákrokem podržel Vyhnánek. Nakonec jsme si pomohli rohovým kopem, kdy se prosadil hlavičkující Mráz. Poté jsme si výsledek již pohlídali,“ řekl Svoboda.

„Kluci odvedli poctivý výkon, které jim zaslouženě přinesl ovoce. Nyní se již soustředíme na další veledůležité utkání na půdě Dvora Králové, kam pojedeme urvat první výhru ze hřiště soupeře v této sezóně,“ uzavřel trenér Čáslavi.

Branky: 35. Hajník, 44. Peca, 64. Mráz – 12. Blažek.

Rozhodčí: Glogar – Gerhard, Koranda. Červená karta: 68. Trejbal (NB). Žluté karty: Vančura, Hejný, Mach (všichni Č). Diváků: 150.

Čáslav: Vyhnánek – Hajník (79. Konyvka), Mráz (82. Schovanec), Petrů, Peca – Vančura (90. Havrda), Bašek – Chábera (46. Mach), Ronovský, Slavík – Hejný (90. Dudla). Trenér Jakub Svoboda.

Nový Bydžov: Strýhal – Zvěřina, Drobný, Trejbal, Štajner, Mokošín, Holec, Vincour (64. Marek), Blažek, Špinka (46. Pokorný), Novák (46. Bekera). Trenér Jan Kraus.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!