FC VelimČÁSLAV
0:4(0:2)
so 25. 2. 2023 16:00 @ hřiště Velim (MŠ), Zimní příprava
650_20230226_083603.jpg

Čáslav v generálce přehrála Velim a už vyhlíží soupeře z Benátek n/J

Fotbalisté Čáslavi v posledním přípravném utkání před startem jarní části divizní skupiny C změřili síly s celkem Velimi (KP). Čáslavští v utkání hraném na přírodní trávě zvítězili přesvědčivě 4:0!

Velim – Čáslav 0:4 (0:2)

„Nejprve bych chtěl Velimi poděkovat za možnost sehrát přípravné utkání na přírodní trávě. Hřiště bylo na aktuální datum skvěle připravené,“ ocenil trenér Čáslavi vstřícnost klubu z Kolínska. „My jsme se na přírodní trávě ocitli poprvé od poloviny listopadu loňského roku. Kluci se na přírodní trávník evidentně těšili a chuť do hry si přenesli i do samotného utkání,“ všiml si Jakub Svoboda.

„Zápas se nám vydařil. Měli jsme v něm řadu povedených momentů. Vyjma čtyřech hezkých branek nám ještě dvě nebyly uznány pro ofsajd a ve druhém poločase ještě Dudla nastřelil tyč,“ popisoval Svoboda a pokračoval: „Po delší době jsme udrželi nulu vzadu, což před startem sezóny kvituji. Kluky za výkon v posledním přípravném zápase chválím, jejich přístup k zápasu byl ukázkový,“ konstatoval Svoboda.

„Teď si jen vše přenést do mistrovských zápasů. Již příští neděli doma hrajeme s celkem Benátek. Věřím, že do sezóny jdeme dobře připraveni. Rádi bychom jaro začali ziskem tří bodů na domácí půdě,“ uzavřel trenér Čáslavi.

Branky: Slavík, Hajník, Ronovský, Konyvka.

Čáslav: Vlček – Hajník (60. Marek), Mráz, Petrů, Peca – Čuchal, Slavík (70. Hannich) – Chábera (46. Dudla), Bašek (55. Schovanec), Hannich (46. Konyvka) – Hejný (46. Ronovský). Trenér Jakub Svoboda.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!