SC XAVEROV H. POČERNICEČÁSLAV
so 2. 9. 2023 10:00 @ XAVEROV H. Počernice - tráva, ČDŽ U 15 C, 5. kolo
872_20230906_085112.jpg

Čáslav v Horních Počernicích neuspěla

Nový tým v ČDŽ U15 se ukázal jako velmi zdatný soupeř.

Horní Počernice - Čáslav 2:0

Hodnocení zápasu, trenér Miroslav Paták:
„Narazili jsme na soupeře, který nastřílel v prvních dvou kolech 15 branek! A v zápase kvalitu potvrdil. Nejen, že byl nebezpečný v ofenzívě, ale zároveň také velmi dobře organizovaný do defenzívy.
My jsme měli velké problémy na pravé straně obrany, kde jsme propadali v nabírání náběhů a dostupování hráčů. Což se zlepšilo až po změnách v sestavě. Každopádně se hrálo ve vysokém tempu a kluci se přiblížili stropu svých možností.
Měli jsme slušné pasáže, ale zklamáním byla naše ofenzíva. Prakticky jsme trefili jednou branku soupeře, a to je proti předchozím zápasům zklamání.
Musím také ocenit atmosféru utkání a korektní vystupování domácího realizačního týmu. Tak by se mládežničtí trenéři měli chovat všude. I když došlo k menším chybičkám rozhodčích, vždy jsme se shodli a krotili emoce na hřišti. Výsledek byl spravedlivý, z našeho týmu bych vyzvedl výborné výkony Bednáře, Vavřiny, Ozanka, Vedrala a střídajícího Novotného."

FK Čáslav: Bednář - Chloupý (51. Kosolapchenkov), Vavřina, Ozank, Machotka, Zavadil (41. Novotný), Rajchman, Schwarzkopf (72. Suchomel), Vedral (72. Pauš), Kříž (57. Kunášek), Flieger. Trenér Paták Miroslav

Foto ze zápasu: Jan Svoboda