SK Benátky nad JizerouČÁSLAV
ne 7. 8. 2022 17:00 @ Letní stadion / tráva, Fortuna Divize C, 1. kolo
441_20220806_181723.jpg

Čáslav v neděli odstartuje divizní sezónu v Benátkách nad Jizerou

Již v neděli 7. srpna odstartují fotbalisté Čáslavi novou divizní sezónu. Čáslavští se od 17 hodin představí na hřišti Benátek nad Jizerou.

„Jedeme na půdu tradičního soupeře. Víme, že Benátky jsou silné především na domácí půdě,“ uvedl k utkání trenér Čáslavi Jakub Svoboda: „Známe výrazné individuality soupeře, naše hráče na ně připravíme a věřím, že dokážeme do soutěže vstoupit tím nejlepším možným způsobem,“ řekl Svoboda.

Benátky nad Jizerou v posledním přípravném střetnutím před sezónou porazili starší dorost Bohemians Praha 4:0. Čáslav uspěla v předkole MOL Cupu, když v Neratovicích zvítězila 3:2 po pokutových kopech.

Oba celky využily v minulé sezóně domácího prostředí. Benátky na domácím pažitu zvítězily 2:0, Čáslav na jaře soupeři porážku vrátila v poměru 2:1. Vyrovnaně hovoří i dlouhodobá bilance vzájemných zápasů, máme se tedy určitě na co těšit!

Utkání Benátky n/J proti Čáslavi má výkop v neděli 7. srpna od 17 hodin na stadionu SK Benátky nad Jizerou.

Zdroj hlavní fotografie: https://tlsokolchotetov.rajce....