TJ Jiskra Ústí nad OrlicíČÁSLAV
125_20240312_115337.jpg
792_20230612_103322.jpg

Čáslav v posledním zápase sezóny prohrála v Ústí nad Orlicí

Fotbalisté Čáslavi v posledním kole divizní skupiny C zavítali na půdu Ústí nad Orlicí. Na hřišti druhého celku tabulky potřebovali Čáslavští k jistotě záchrany vyhrát nejméně o čtyři branky. Po tříbrankové prohře Čáslav ve shodě dalších výsledků aktuálně skončila na čtvrtém od spodku tabulky v divizní skupině C, které znamená aktuálně pád do krajského přeboru.

Ústí n/O – Čáslav 3:0 (2:0)

„Jsem rád, že jsme zápas dokončili v plném počtu hráčů a také oceňuji to, že kluci dokázali udržet nervy na uzdě. V Ústí nad Orlicí to není nikdy lehké,“ uvedl k zápasu trenér Čáslavi Jakub Svoboda a navázal: „Znali jsme sílu domácího celku ve standardních situacích. Proto jsme upravili styl bránění, některé hráče jsme zaměstnali osobkou. Bohužel oba dva góly v prvním poločase jsme dostali po standardkách, kdy hráč nedokázal ubránit soupeře v situaci jeden na jednoho,“ litoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

„V poločase jsme museli třikrát sáhnout do sestavy. Některé hráče jsem chtěl ochránit před vykartováním,“ podotkl Svoboda a navázal: „Ve druhém poločase jsme měli pátnáctiminutovou pasáž, kdy jsme dokázali být lepším týmem. Dokonce jsme měli kopat pokutový kop, ale rozhodčí zákrok vytáhl mimo pokutové území a následný přímý kop Čuchala skončil těsně mimo,“ popisoval trenér Čáslavi.

„Domácí nás následně opět potrestali po centrovaném míči a definitivně rozhodli o osudu zápasu. Kluci bojovali, dřeli, ale aktuální pohoda a fotbalová forma byla na straně domácích,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Branky: 3., 42. a 81. Tichý.

Rozhodčí: Hanousek – Milner, Havel. Žluté karty: Souček – Vančura, Hejný, Hajník, Peca. Diváků: 280.

Ústí n/O: Jech – Stránský, Chleboun, Mikor, Langer, Špatenka, Hynek (81. Petrjánoš), Souček, Vašek, Sokol (15. Tchanturia), Tichý. Trenér Vladimír Chudý.

Čáslav: Vlček – Hajník (81. Konyvka), Mráz, Petrů, Peca (46. Mach) – Vančura (60. Čuchal), Schovanec – Chábera, Ronovský (46. Bašek), Slavík – Hejný (46. Dudla). Trenér Jakub Svoboda.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE.