9_1630478642.jpg
431_20220728_214242.jpg

Čáslav v předkole MOL Cupu zavítá do Neratovic

Je to tady! Pro čáslavské fotbalisty startuje soutěžní sezóna. Prolog před ostrým startem divizní sezóny nabídne předkolo poháru. Čáslav se v sobotu 30. července představí na půdě rovněž divizních Neratovic. Utkání má výkop v 10:15 hod.

Na čáslavské fotbalisty nečeká lehká prověrka. Domácí tým v minulé sezóně obsadil druhou příčku tabulky divizní skupiny B. Jen těsně žlutomodrým unikl postup do ČFL, o který hodlají usilovat i letos.

„Víme o síle soupeře a jsme rádi za konfrontaci s velmi dobrým protivníkem,“ uvedl před zápasem trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „Cíl pro každé utkání nezávisle na protivníkovi máme stejný, a to zvítězit. Nejinak tomu bude i v Neratovicích. Věřím, že si kluci během krátké letní přípravy sedli, a že dokážeme postoupit do prvního kola MOL Cupu,“ řekl Svoboda.

Vítěz zápasu narazí v prvním kole na třetiligový Vltavín. Čáslav se v posledních letech střetla s Neratovicemi hned dvakrát. Jednalo se o přípravná utkání. V tom domácím zvítězila Čáslav před dvěma lety 3:2, před rokem se pak Neratovice na domácí půdě radovaly z vítězství 3:0.