Polaban NymburkČÁSLAV
so 14. 1. 2023 12:00 @ UMT Brandýs n/L, Zimní příprava
125_20240312_115337.jpg
623_20230115_091948.jpg

Čáslav v úvodním přípravném zápase protočila devatenáct hráčů

Fotbalisté Čáslavi v úvodním přípravném zápase změřili síly s Polabanem Nymburk, celkem hrajícím I. A třídu sk. B. Čáslavští zápas výsledkově zvládli, když zvítězili 5:2.

Čáslav – Nymburk 5:2 (2:1)

V prvním poločase se Nymburk dostal do vedení, skóre otáčel po rohovém kopu hlavičkující Peca a po rychlém protiútoku Hannich. „Dostali jsme tradičně naprosto zbytečnou a lacinou branku po individuálním zaváhání ve středu hřiště, to samé jsme zopakovali i ve druhém poločase. Dvě inkasované branky jsou prostě moc,“ konstatoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

„V prvním poločase jsme chtěli navázat na tréninky a zkusit nové rozestavení. Bohužel, někteří hráči v zápase nakonec tolik nechápali své úlohy. Zbytečně jsme si zavírali prostory pro kombinaci. Koncepce hry se nám tak rozpadla a v první půli není naší strany prakticky co hodnotit,“ povzdychl si trenér Čáslavi.

„Ve druhém poločase jsme prakticky vyměnili celou jedenáctku. Změnili jsme rozestavení, ale i tak se mi nelíbí naše hra bez míče a na naší obranné polovině. Hráči jsou stále daleko od sebe, soupeři necháváme hodně prostoru, máme na čem pracovat,“ připomněl Svoboda.

„V ofenzívě jsme si ve druhé půli počínali daleko lépe. Ještě další tři, čtyři gólové šance jsme neproměnili. V celkovém kontextu obou poločasů ale nejsem s naší prezentací v zápase spokojen,“ uzavřel trenér Čáslavi.

Branky Čáslavi: 2 Konyvka, Peca, Hannich, Ronovský.

Čáslav I. poločas: Vlček – Marek, Hajník, Petrů, Peca – Čuchal, Schovanec, Mach – Chábera, Hejný, Hannich.

Čáslav II. poločas: Vlček – Kurka, Špičák, Mráz, Dastych – Konyvka, Čuchal, Schovanec, Peca – Dudla, Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!