Související zápas

FK Čáslav
TJ Spoje PrahaČÁSLAV
0:0
so 8. 6. 2024 11:00 @ SPOJE tráva, Fortuna Divize C, 30. kolo
9_1630478642.jpg
1238_20240609_084021.jpg

Čáslav ve Spojích gól nedala, získaný bod je v boji o záchranu málo!

Fotbalisté Čáslavi mají za sebou další veledůležitou záchranářskou bitvu. Na hrbolatém hřišti menších rozměrů v areálu Spojů Praha tahali v prvním poločase za kratší konec. Ve druhém poločase se hra Čáslavi zlepšila. Ovšem hosté neproměnili vyložené šance. Když už branku dali, jejich radost zhatil praporek pomezního sudího.

Spoje Praha – Čáslav 0:0

První poločas fotbalistům Čáslavi nevyšel. Na atypickém hřišti dominovali domácí. Byli rychlejší, lepé kombinovali, nicméně vyloženou příležitost si stejně jako hosté nevytvořili.

V úvodu druhého dějství hosté chybovali na středu hřiště a samostatný únik domácího forvarda vyřešil skvělým zákrokem Vyhnánek. Čáslavští poté přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a začali ohrožovat branku Spojů. Nejprve se proháčkoval obranou Hanč, jeho střelu ale brankář domácích kryl. Poté šel sám ze strany na domácí branku Hejný, ale i toho gólman vychytal!

V samotném závěru posadil Slavík centr na hlavu Kraje, jeho hlavičku z bezprostřední blízkosti ale famózním reflexivním zákrokem opět zlikvidoval domácí brankář, míč se odrazil na nohu Hejného, který ovšem v dorážce trefil pouze domácího obránce. V posledních vteřinách zápasu Kučera na hranici vápna přihrál do strany Krajovi, ten poslal podélně míč do vápna na osamoceného Slavíka, jenž jej uklidil do sítě! Perfektní akce. Radost hostujícího celku ovšem zhatil pomezní rozhodčí, který jako jediný viděl ofsajd čáslavského střelce…

Trenér Čáslavi Roman Kučera po zápase neskrýval velké zklamání: „Těžko se mi zápas hodnotí. První poločas jsme prohospodařili. Soupeř nás přehrával a vytvořil si několik dobrých příležitostí,“ řekl Kučera a navázal: „Ve druhém poločase se to otočilo, měli jsme navrch. Měli jsme několik možností dát branku. Gól jsme nakonec dali v devadesáté minutě. Pro údajný ofsajd nebyla ale uznán,“ kroutil hlavou.
„V zápase bylo několik sporných rozhodnutí hlavního a pomezního rozhodčího, bohužel, musíme to umět přijmout. Nedali jsme šance, kdybychom je dali, tak jsme vyhráli,“ uzavřel zklamaně.

Čáslav: Vyhnánek – Konyvka, Vencl, Nešpor, Hanč – Chábera (68. Kraj), Kučera, Junek, Slavík – Turyna (73. Ronovský), Hejný. Trenér Roman Kučera.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!


Autor sestřihu: Milan Novák.