ČÁSLAVRMSK "Cidlina" Nový Bydžov
ne 20. 8. 2023 17:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 3. kolo
849_20230821_090214.jpg

Čáslav vybouchla na domácí půdě, od Bydžova dostala lekci

Fotbalisté Čáslavi ve svém prvním vystoupení na domácí půdě v nové divizní sezóně fanoušky moc nepotěšili. Po hrubkách v defenzívě je ztrestal soupeř z Nového Bydžova, který v Čáslavi zvítězil rozdílem třídy 3:0!

Čáslav – Nový Bydžov 0:3 (0:1)

„Začalo to pro nás nešťastně, kdy jsme kvůli indispozici Kamila Petrů, museli čtvrthodiny před výkopem měnit složení obrany,“ hlesl trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „Od soupeře jsme očekávali hlubší obranný blok a hru na brejky, což se potvrdilo. Bohužel, vyjma tyče Hannicha z úvodu zápasu jsme na soupeře nenašli recept. V závěru prvního poločasu jsme navíc nedokázali zastavit brejk hostí a do kabin jsme šli za nepříznivého stavu,“ kroutil Svoboda hlavou.

„Ani ve druhém poločase jsme se nezlepšili, naopak jsme obrovskou chybou v rozehrávce darovali soupeři druhou branku a třetí byla prakticky přes kopírák. Hráči pak úplně rezignovali a v závěru chytil ještě Vyhnánek dvě sóla soupeře,“ popisoval trenér Čáslavi.

„Zápas nám prakticky proplul mezi prsty. Hosté se na pohodovou výhru prakticky nenadřeli, stačilo jim čekat na naše obrovské individuální chyby, které stejně jako v Chrudimi přišly. Omlouvám se dnes všem našim fanouškům, předvedli jsme bezkrevný výkon, který v této soutěži nemá co dělat. Za mě to byl nejhorší domácí zápas z naší strany za poslední dvě, tři sezóny,“ uzavřel Svoboda.

Branky: 45. Blažek, 61. Voldán, 78. Marek.

Rozhodčí: Novotný – Panský, Kotalík. Žlutá karta: Ráliš. Diváků: 250.

Čáslav: Vyhnánek – Hajník, Mráz, Peca (46. Bašek), Konyvka(66. Čuchal) -Ráliš, Junek(83. Mach) – Kraj(83. Havelka) , Štichauer, Hannich – Ronovský (46. Chábera). Trenér Jakub Svoboda.

Nový Bydžov: Strýhal – Trejbal (73. Kožíšek), N. Bekera (85. Horák), Voldán (67. Glos), Blažek, Drobný, Macák (46. Vincour), Pokorný, Průcha, Suchochleb (85. S. Bekera), Marek. Trenér Petr Průcha.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!