17_20210831_130911.jpg

Čáslav zažila v Třebeši poločas hrůzy!

Ospalé rozcvičení před zápasem předznamenalo špatný výkon našeho týmu.

Třebeš - Čáslav 7:2 (4:0)

"Celý první poločas byl z našeho pohledu plný nepřesností, chyběla nabídka, v každé herní situaci jsme byli pozdě, vázla komunikace i souhra. Domácí byli od začátku zápasu důraznější a bojovnější. Dokázali využít našich chyb a řádně nás za to trestali. Kromě čtyřech obdržených gólů v první polovině zápasu musel Jeřicha řešit další nebezpečné situace před naší bránou," uvedl trenér U15 Miroslav Paták a pokračoval: "Druhý poločas snesl trochu přísnější měřítko. V krátkém sledu jsme vstřelili dvě branky, ale na rozjetý tým domácích to bylo velmi málo," řekl.

Branky: 53. Jeřábek (pokutový kop), 55. Koryčánek

Čáslav: Jeřicha - Katzer, Procházka, Kovář, Trzaskalik, Jeřábek, Novotný (38. Miláček), Dražinovský (70. Tešlár), Medlen (30. Vrdský), Koryčánek, Šic.