SK UNION ČelákoviceČÁSLAV
so 4. 6. 2022 10:15 @ SK Čelákovice, I.A třída skupina B, 28. kolo
125_20240312_115337.jpg
370_20220606_123636.jpg

Čáslavská juniorka držela krok pouze v prvním poločase

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Čelákovic. Vzhledem k souběhu zápasu s dorostem a rozsáhlé marodce A-týmu a hráčů juniorky, měl trenér Čáslavi Lukáš Jirků problém s tím, aby do utkání postavil jedenáct zdravých hráčů!

Čelákovice – Čáslav B 6:0 (1:0)

„Již několik posledních kol se potýkáme s marodkou v týmu, a tak máme problémy se sestavou. To se nyní projevilo naplno. Do utkání jsme v podstatě nastupovali se dvěma zraněnými hráči a hráčem, který nehrál dva roky fotbal,” uvedl trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků.

První poločas se nám dařilo držet míč na kopačkách, ale bez větších šancí. V ojedinělé šanci Tůma hlavou minul. Bohužel jsme si dali vlastní gól. Barták v prvním poločase ještě předvedl dva skvělé zákroky, kdy nás podržel, ale bohužel ve druhé půli to měl už velice složité, protože se naplno projevila únava hráčů z úzkého kádru a zranění."

"Soupeř to měl ve druhé půli velice jednoduché. A tak jsme si odvezli šest inkasovaných branek. Pozitivní zprávou z utkání je to, že se snad nikdo další nezranil. Ještě bych chtěl poděkovat trenérským kolegům Vojtovi Pavlíkovi a Standovi Kovaříkovi, kteří s námi na utkání jeli a pomohli mi jak na hřišti, tak i mimo něj,“ přidal Jirků.

Branky: 15. vlastní, 48. Dalekorej, 64. Bílek, 68. a 78. Haloun, 79. Pánek.

Rozhodčí: Nehasil – Kubečka, Suchý. Bez karet. Diváků: 100.

Čelákovice: Janda – Kredba, Bílek, Vacek, Filip, Kolovecký, Kovalov (57. Haloun), Dalekorej, Pánek (81. Štrobl), Hromas (74. Skalický), Konečný. Trenér Radek Skuhravý.

Čáslav B: Barták – Eisner, Čáp, Kubín, Lebduška - Dastych, Fišr, Havrda, Pavlík (83. Jirků), Novák- Tůma. Trenér Lukáš Jirků.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!