FK PŠOVKA MĚLNÍKČÁSLAV
so 21. 5. 2022 17:00 @ Pšovka Mělník, I.A třída skupina B, 26. kolo
344_20220523_115632.jpg

Čáslavská juniorka přivezla z půdy favorizovaného Mělníka bod!

Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na hřiště Pšovky Mělník. Domácí na svém hřišti v předchozích dvanácti zápasech neztratili ani bod. Tuto sérii ale svěřenci trenéra Lukáše Jirků ukončili!

Pšovka Mělník – Čáslav B 0:0

Čáslavské béčko mělo kvůli řadě zraněných hráčů opět problémy se složením sestavy. „Vzhledem k velké marodce máme pořád problém se složením týmu na venkovní sobotní utkání. Ani toto utkání nebylo výjimkou a v základní sestavě museli nastoupit hráči, kteří nejsou stoprocentně fit a dále Špičák, který odehrál dopoledne devadesát minut za dorost. Další dva hráči ze sestavy leželi v týdnu s teplotami, a tak musím přiznat, že jsem se utkání velice obával,“ nastínil problémy se skládáním sestavy trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků.

„V prvním poločase jsme si dokázali vypracovat tři stoprocentní šance, ale bohužel se nám nepodařilo žádnou proměnit. Vzhledem k tomu, že jsme měli na střídání pouze dva hráče, tak jsem se obával, kdy nám dojde šťáva. To se ale nestalo a kluci odehráli velice dobré utkání, kdy většina hráčů jezdila po zadku a nechala na hřišti duši. Úkol byl jasný - chtěli jsme být velice koncentrovaní směrem dozadu a hrát na brejky, a to se nám dařilo. Škoda ještě, že jsme neproměnili některou z našich šancí. V 92. minutě mohl o vítězství rozhodnout Chábera, který nastřelil břevno,“ popisoval trenér čáslavské rezervy.

„Před utkáním bych remízu bral všemi deseti, teď mě možná malinko mrzí, že nám tam něco nespadlo. K našemu heroickému výkonu zároveň přispěli velice dobrým výkonem rozhodčí, kteří velice citlivě posuzovali situace. Dlouho jsem od rozhodčích neviděl takhle dobře vedené utkání,“ chválil své mužstvo i trojici sudích Lukáš Jirků.

Bez branek.

Rozhodčí: Hes – Ježek, Neliba. Žluté karty: Čáp. Diváků: 150.

Pšovka Mělník: Čížek – Grabmüller, Studený, Mihálik, Beneš, Dvorný (63. Chytil), Havel (63. Miřátský), Rypka (72. Bursa), Šára, Šmíd, Pokorný. Trenér Jan Studený.

Čáslav B: Vyhnánek – Lebduška, Kubín, Čáp, Novák (86. Beran) – Chábera, Vilím, Fišr, Tůma - Dastych (82. Kubín) - Špičák. Trenér Lukáš Jirků.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!

Hlavní foto: V. Mikulecký.