ADMIRA PRAHA BČÁSLAV
134_20240402_113116.jpg
208_20220221_101438.jpg

Čáslavská juniorka vzdorovala rezervě Admiry Praha pouze poločas

Fotbalisté čáslavského béčka se v sobotu v poledne utkali v rámci zimního turnaje v Brandýse nad Labem s rezervou Admiry Praha. Zápas výrazně ovlivnil vítr. V prvním poločase s výhodou větru v zádech nastoupili Čáslavští a svedli s týmem z Pražského přeboru vyrovnanou partii. Ve druhém dějství však Admira potrestala chyby v rozehrávce čáslavských mladíků a zvítězila jednoznačně 4:0.

Čáslav B – Admira Praha B 0:4 (0:0)

„V první půli jsme dokázali se soupeřem držet krok. Do zápasu jsme šli v hodně improvizované sestavě, když nás bylo jedenáct zdravých, na střídání pak byl polozraněný Kulhánek a já,“ řekl v úvodu svého hodnocení zápasu trenér čáslavské juniorky Lukáš Jirků.

„Do sestavy jsme navíc nominovali dva hráče z dorostu. I tak jsme se v prvním poločase drželi našeho plánu pro utkání a neodehráli jsme jej špatně. Měli jsme i vyloženou příležitost ke skórování, kterou jsme ale nedali,“ litoval.

„Ve druhém poločase na nás soupeř při rozehrávce daleko více nastoupil a my jsme mu z naší špatné rozehrávky nabídli všechny čtyři branky. Mám z toho smíšené pocity, protože branky jsme soupeři darovali. Mrzí mě, že na to nedokážeme zareagovat,“ uzavřel Lukáš Jirků.

Trenér Admiry B František Jakubec hodnotil zápas pro klubový web takto: „V první půli hrála Čáslav po větru, i tak jsme si vypracovali a bohužel spálili dvě gólové šance. Naopak po naší individuální chybě jsme málem inkasovali, jen se štěstím jsme tuto situaci zvládli. Po vystřídání na obou stranách jsme druhý poločas odehráli po větru zase my. Mohli jsme vyhrát ještě výraznějším rozdílem. Každopádně utkání ovlivnil silný vítr,“ řekl.

Branky: 2 Šindelář, Nikolenko, Procházka.

Čáslav B: Vyhnánek (46. Beran) - Kurka, Špičák, Lebduška, Eisner - Havrda, Klepal (65. Kulhánek)- Lanc (80. Jirků), Dastych, Novák – Papoušek. Trenér Lukáš Jirků.

Sestřih zápasu:

Foto a video z utkání naleznete zde!

Záznam utkání: