Čáslavský mix prožil v Bratčicích vítěznou premiéru

V zajímavém složení bude v okresním přeboru mladších žáků v sezoně 2022/2023 nastupovat béčko Čáslavi. Jeho základ vytvoří dívky, které doplní chlapci z kategorií U12 a U13. Smyslem je větší herní vytížení všech nominovaných hráčů.

AFK Bratčice – FK Čáslav B 0:9 (0:5)

Premiérové utkání odehrál čáslavský tým v neděli 4. září v Bratčicích. Hned od úvodních minut se hosté chopili aktivity a postupem času úspěšně dobývali bratčickou svatyni. Nakonec z toho bylo jednoznačné vítězství 9:0.

„Bylo vidět, že domácí celek ještě neměl po přechodu ze starší přípravky žádné zkušenosti se sedmičkovým fotbalem, takže cesta za prvními třemi body byla poměrně jednoduchá. Doufám, že to všechny naše hráčky a hráče bavilo, dobře si zahráli a rádi přijmou pozvání na nějaký z dalších zápasů,“ uvedl trenér a iniciátor založení čáslavského mixu Luboš Hájek.

Branky a asistence Čáslavi B: J. Šouba (P. Bartoš) - 0:1, P. Bartoš (M. Černý) - 0:2, L. Hájková (bez asistence) - 0:3, L. Hájková (bez asistence) - 0:4, M. Honzíček (bez asistence) - 0:5, T. Jeřicha (T. Klapal) - 0:6, T. Klapal (bez asistence) - 0:7, T. Klapal (J. Houfek) - 0:8, T. Jeřicha (bez asistence) - 0:9. Rozhodčí: T. Volenec. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav B: T. Klapal - V. Vránová, A. Vrabcová, J. Kapková - E. Skaláková, L. Hájková, R. Cunningham – P. Havránková. Průběžně střídali: J. Šouba, M. Honzíček, J. Jeřicha, D. Lebeda, M. Černý, P. Bartoš, J. Houfek, D. Nikolaev, T. Jeřicha. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Církvice/Nové Dvory - Sázava 0:7, Vrdy - Suchdol 2:2, Kutná Hora B - Uhlířské Janovice 6:1, Močovice - Paběnice 1:11, Chotusice - Malín/Hlízov 6:2.