ČÁSLAVMFK Chrudim
st 13. 9. 2023 16:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 15 C, 2. kolo
908_20230915_105156.jpg

Chrudimi jsme branku nevstřelili, i tak jsme odvedli slušný výkon

Hektický úvod sezóny v podobě třech "anglických" týdnů se blíží ke konci. Během posledních 20 dnů jsme odehráli 5 mistrovských zápasů.

FK Čáslav - MFK Chrudim 0:2 (0:1)

Hodnocení zápasu z pohledu trenérů:

„Po vyrovnané dvacetiminutovce, ve které jsme měli možnost skórovat, jsme odehráli druhou polovinu prvního poločasu pod tlakem soupeře, který vyvrcholil naší obdrženou brankou v poslední minutě před přestávkou.
Druhý poločas měl podobný průběh. My jsme měli znovu možnost dát branku a vyrovnat, ale dvě minuty před koncem zápasu jsme opět lovili míč v síti naší brány. Hráči Chrudimi nám ukázali perfektní a trpělivé držení míče. Současně byli velmi silní v soubojovém chování. My jsme pozorně a obětavě bránili se snahou využít každé možnosti k rychlému protiútoku.
Znovu pochvala pro všechny naše hráče. Ani po gólu do šatny jsme se nerozsypali a snažili jsme se o naší hru, i když soupeř byl mimořádně kvalitní. Po celé utkání nás držel ve hře o body skvělými zákroky v bráně Bohouš Bednář. Velkou porci úspěšných zákroků v obranné fázi předvedli Matyáš Machotka a Petr Vavřina. V útočné fázi jsme v tomto zápase vyšli naprázdno."

FK Čáslav: Bednář - Machotka, Suchomel, Vavřina, Novotný, Vedral (67. Kunášek), Kosolapchenkov (75. Pauš), Schwarzkopf (78. Krejčí), Chloupý (61. Houdek) Kříž, Flieger. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ JE ZDE!