ČÁSLAVSK Sparta Kolín
125_20240312_115337.jpg
381_20220610_204942.png

Další derby je za dveřmi! Čáslav v neděli vyzve Kolín

Fotbalisté Čáslavi se v předposledním kole letošního ročníku divizní skupiny C představí opět na domácí půdě. Na stadion Pod Hrádkem přijede v neděli 12. června již jistý vítěz soutěže – SK Sparta Kolín. Derby začíná v 17 hodin, buďte u toho!

Čáslavští jsou v současné době na páté příčce tabulky. Především pak na domácí půdě mají svěřenci trenéra Jakuba Svobody skvělé výsledky. V posledních čtyřech domácích zápasech získali plný počet bodů při vysoce aktivním skóre 13:2.

Čáslav však v závěru sezóny neustále řeší zraněné hráče: „Kvůli zdravotním patáliím jsme v tomto týdnu museli upravit tréninkový proces. Tolik zdravotních problémů v týmu jsem snad v životě ještě nezažil,“ kroutil hlavou trenér Čáslavi Jakub Svoboda a navázal: „Na neděli se pokusíme poskládat jedenáctku zdravých hráčů. To je první úkol,“ řekl s hořkým úsměvem na rtu. „Druhým pak bude našeho soupeře dostat do úzkých a oplatit mu ostudnou porážku z podzimu, kdy jsme v Kolíně prohráli vysoko nula pět. I přes zdravotní patálie jdeme do zápasu s cílem dojít si pro vítězství,“ řekl odhodlaně trenér Čáslavi.

Kolín na konci května oslavil s předstihem postup do ČFL. Ve svém posledním zápase ve středu 2. června na domácí půdě přehrál Náchod 2:1. Svěřenci trenéra Pavlíka tak na jaře ještě neokusili hořkost porážky! „Jsme rádi, že naše série bez prohry pokračuje dál a nyní se musíme dobře připravit na Čáslav,“ řekl po utkání pro Deník trenér Kolína.

Jak dopadne duel Čáslavi s Kolínem Na to se můžete přijít podívat na stadion Pod Hrádkem v neděli 12. června od 17 hodin.

Pro fanoušky bude opět otevřena restaurace Na Hřišti, která připravuje svoji tradiční fotbalovou nabídku – grilovanou klobásu a vychlazené pivko.

Vstupné na podzimní část divize C je pro dospělého muže 50 Kč, pro ženy 30 Kč. Hráči mládežnických celků FK Čáslav mají vstup na stadion zcela zdarma, to samé se týká i mládeže do 15-ti let.

Mobilní fanshop

Otevřen bude také mobilní fanshop stánek, který naleznete u restaurace. Přímo na místě si tak budete moci pořídit šálu, minidres, kulich a další předměty s logem FK Čáslav. K dispozici je i speciální kolekce k letošnímu výročí 120 let FK Čáslav.

Titulní foto: https://www.jackfoto.cz/

Vzájemné zápasy - zdroj: livesport.cz