9_1630478642.jpg
168_20220103_214242.jpg

Další posila ŠMICER TEAMU: V Čáslavi nazuje brusle i legendární Karel Poborský!

Legendy české a československé fotbalové reprezentace poměří své síly v hokejovém charitativním utkání s trenéry FK Čáslav. ŠMICER TEAM hlásí na sobotní zápas další významnou posilu. Na čáslavský zimák vyjede v bruslích i legendární fotbalista Karel Poborský, který mimo Slavie Praha, Sparty Praha a dalších česých týmů nastupoval například za Manchester United, Benficu Lisabon, či Lazio Řím.

Charitativní zápas se uskuteční na zimní stadionu v Čáslavi v sobotu 8. ledna od 15 hodin. Minimální vstupné na akci je 100 korun. Vstupenky můžete zakoupit i on-line! Výtěžek ze vstupného poputuje na transparentní účet FK Čáslav, který klub zřídil pro malého Jakoubka Jandu, jenž utrpěl vážné poranění míchy.

K dispozici je základní vstupné ve výši 100 Kč, dále pak VIP SILVER za 250 Kč, případně VIP GOLD za 500 Kč. On-line možnost zakoupení vstupenek je zřízena i pro ty, co v sobotu nemohou na čáslavský zimní stadion osobně dorazit a zároveň i tak chtějí podpořit sbírku PRO JAKOUBKA. Vstupenky můžete nakupovat ZDE!

Mezi dosud potvrzené akvizice ŠMICER TEAMU patří: Vladimír Šmicer, Karel Poborský, Ladislav Vízek, Pavel Kuka, Jiří Novotný, Ivan Hašek, Patrik Berger, Tomáš Ujfaluši, Václav Vidlička, Ladislav Volešák, Horst Siegel, Jaroslav Černý.

Hlavní foto: Koláž - Aktuálně.cz + ČTK