MFK TrutnovČÁSLAV
3:2
st 28. 9. 2022 14:30 @ Trutnov / UMT, ČDŽ U 15 C, 13. kolo

Déšť a umělka v Trutnově nám nesvědčily

Zápas s týmem ze spodku tabulky nám vůbec nevyšel a pořádně jsme se nedostali do hry.

MFK Trutnov - FK Čáslav 3:2 (2:0)

Ze začátku nás za vytrvalého deště na umělé trávě trápila přesnost přihrávek. Důrazně hrající domácí si sami žádnou šanci nevypracovali, a přesto jsme dvakrát inkasovali. První gól ve 26. minutě byl vlastní a padl v situaci, kdy jsem kvůli ošetření hráli v deseti, druhý ve 38. minutě byl trestem za špatnou rozehrávku od brány. Naše útoky jsme většinou řešili špatně a končily nepřesnou přihrávkou nebo nedůrazným zakončením z větší vzdálenosti.

Již v prvním poločase došlo k menším personálním rošádám, do druhého jsme kromě střídání ještě změnili rozestavení. Ihned po začátku druhého poločasu jsme se s míčem usadili na útočné polovině a vyplynul z toho gól Davida Dražinovského ve 46. minutě, který před bránou tečoval polovysokou střelu Matěje Vilímka. Bohužel ihned po rozehrání domácí podnikli ojedinělý útok, který skončil odpískáním penalty a gólem na 3:1 ve 48. minutě. V 56. minutě jsme se ve skóre opět přiblížili na jediný gól, kdy Filip Klinkáček dostal do levé strany pěknou přihrávku do běhu od Ondry Petra a samostatný nájezd proměnil razantní střelou na přední tyč. Hra byla značně rozkouskovaná a do souvislejšího tlaku jsme se již nedostali. Domácím se tak povedlo vybojovat a uzdržovat první vítězství v sezóně.

Branky Čáslavi: 46. David Dražiovský, 56. Filip Klinkáček

Čáslav: Bednář – Šanc Mi. (41. Houdek), Procházka, Miláček (41. Kovář), Šveřepa (51. Klinkáček) – Dražinovský, Petr, Medlen (41. Rajchman) – Šanc Ma. (61. Jeřicha), Vrdský, Vilímek.