125_20240312_115337.jpg
8_20210824_152449.jpg

Divize je zpět, Čáslav v neděli přivítá Sokol Libiš

Fotbalisté Čáslavi po nekonečných 301 dnech nastoupí na domácím stadionu Pod Hrádkem k soutěžnímu utkání. V rámci druhého kola divizní skupiny C přivítají v neděli 8. srpna od 17:00 hodin TJ Sokol Libiš.

Pro fanoušky bude v odpoledních hodinách otevřena restaurace Na Hřišti, která připravuje svoji tradiční fotbalovou nabídku – grilovanou klobásu a vychlazené pivko. Vstupenky na utkání budou slosovatelné, výherci se mohou těšit na předměty s logem klubu – šály, vaky, atd.

Vstupné na podzimní část divize C je pro dospělého muže 50 Kč, pro ženy 30 Kč. Hráči mládežnických celků FK Čáslav mají vstup na stadion zcela zdarma, to samé se týká i mládeže do 15-ti let.

Čáslavští vstoupili do sezóny vítězně, když zvítězili díky brance Radka Richarda v Hlinsku 1:0. Hostující Libiš v prvním kole na domácím hřišti zvítězila 4:0 nad Letohradem.

Čáslavští mají proti Libiši aktivní bilanci. V posledních dvou nedohraných sezónách nad Libiší dvakrát zvítězili, vždy shodně 3:1. Podaří se Čáslavi zvítězit i do třetice? O tom se přijďte přesvědčit na vlastní oči v neděli 8. srpna od 17:00 hod. na stadion Pod Hrádkem.

Utkání podléhá aktuálním opatřením vlády. Podrobnější informace naleznete zde!