ČÁSLAVFC Horky nad Jizerou
ne 22. 5. 2022 17:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 26. kolo
342_20220520_125919.jpg

Do Čáslavi přijedou v neděli Horky nad Jizerou

Již šestadvacátým kole pokračuje v neděli 22. května fotbalová divize. Čáslavští fotbalisté na domácím stadionu Pod Hrádek přivítají celek Horek nad Jizerou. Utkání startuje v 17 hodin.

Opět dojde na měření sil z opačných pólů tabulky. Čáslav je momentálně na čtvrtém místě divizní tabulky, zatímco Horky nad Jizerou bojují o setrvání v soutěži, když se krčí na předposlední, tedy patnácté pozici.

V poslední kole čáslavští fotbalisté vyhořeli v Tochovicích. „Máme co napravovat. Sice jsme v Tochovicích působili fotbalovějším dojmem, nicméně domácí nás trestali z rychlých protiútoků a individuálních chyb. Porážku ještě na konci tohoto týdne těžce koušu,“ konstatoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „Máme co napravovat, nic jiného, než tři body z nedělního zápasu nebereme,“ řekl Svoboda odhodlaně.

Čáslav bude opět muset míchat se sestavou: „Máme za sebou specifický týden. Někteří hráči se soustředili na maturitu, jiní stále léči šrámy z minulého zápasu. Uvidíme, kdo bude v neděli nakonec nachystán do zápasu,“ sdělil trenér Čáslavi.

Horky nad Jizerou z posledních dvou zápasů vydolovaly čtyři body. Naposledy na domácí půdě přehráli vysoko 4:1 Letohrad. Nechaly tak zapomenout ne sérii neúspěchů za začátku jarní sezóny, které stály místo hlavního trenéra Petra Mikolandu. V posledním vzájemném měření sil pak Horky nad Jizerou na domácí půdě Čáslav udolaly 3:2. Jak dopadne nedělní duel? Na to se přijďte podívat v neděli na stadion Pod Hrádkem v Čáslavi.

Pro fanoušky bude opět otevřena restaurace Na Hřišti, která připravuje svoji tradiční fotbalovou nabídku – grilovanou klobásu a vychlazené pivko.

Vstupné na podzimní část divize C je pro dospělého muže 50 Kč, pro ženy 30 Kč. Hráči mládežnických celků FK Čáslav mají vstup na stadion zcela zdarma, to samé se týká i mládeže do 15-ti let.

Mobilní fanshop

Otevřen bude také mobilní fanshop stánek, který naleznete u restaurace. Přímo na místě si tak budete moci pořídit šálu, minidres, kulich a další předměty s logem FK Čáslav. K dispozici je i speciální kolekce k letošnímu výročí 120 let FK Čáslav.

Zdroj: livesport.cz