147_20240430_091055.jpg
834_20230731_103455.jpg

Do Čáslavi se vrací dvojice nadějných mladíků

Další dvě nové tváře vítáme v Čáslavi. Tedy spíše staronové tváře, protože jak Lukáš Kraj, tak Vojta Záruba se do Čáslavi vrací po několika letech strávených v dorosteneckých kategoriích FK Pardubice, kam putovali ve straších žácích z našeho klubu. Oba hráči přicházejí zpět do Čáslavi na přestup.

Devatenáctiletý Lukáš Kraj je typickým příkladem ofenzivně laděného krajního záložníka. Osmnáctiletý Vojtěch Záruba se pohybuje ve středu hřiště. „Oba hráče jsme po celé jaro sledovali a jsem rád, že se je podařilo přesvědčit k návratu do Čáslavi. Věděli jsme, jaké jsou jejich kvality a předpoklady pro vstup do dospělého fotbalu. Musím říct, že v přípravě se s tím popasovali velmi dobře a perou se o základní sestavu. V případě Vojty jsme nyní limitování zraněním, které utrpěl v přípravě s pardubickou rezervou. Uvidíme, jestli se dá zdravotně do prvního mistrovského zápasu dohromady. Každopádně oba budou určitě pro čáslavský fotbal přínosem,“ řekl k nováčkům trenér Čáslavi Jakub Svoboda.