TJ Velké HamryČÁSLAV
ne 8. 10. 2023 10:15 @ Velké Hamry, Fortuna Divize C, 10. kolo
125_20240312_115337.jpg
959_20231009_083334.jpg

Dobrý výkon ani tentokrát na body nestačil

Fotbalisté Čáslavi v desátém kole divizní skupiny C zajížděli na půdu Velkých Hamrů. Soupeři ze špičky tabulky sice byli hosté z Čáslavi vyrovnaným soupeřem, nicméně opět v závěru zápasu inkasovali a ani na pátý pokus si ze hřiště soupeře neodvezli bodový zisk!

Velké Hamry – Čáslav 1:0 (0:0)

„Tentokrát nám skvěle vyšel úvod prvního poločasu. Nevím, možná nás domácí trošku podcenili, ale my jsme měli do desáté minuty tři šance na skórování. Dvakrát Chábera na zadní tyči, když ho jednou vychytal domácí brankář a podruhé mířil vedle. Poté utekl po levé straně Hannich, jehož přihrávku na zcela volného Junka, který by dával do odkryté branky na poslední chvíli skluzem zastavil domácí brankář,“ popisoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

„V první půli jsme hráli v aktivním bloku již na polovině soupeře jsme se snažili narušovat rozehrávku domácích a musím říct, že nám to v prvním poločase fungovalo na výbornou. Domácí jsme do šance nepustili. Výjimkou byla střela z pětadvaceti metrů, kterou zákrokem vytěsnil na břevno Vyhnánek,“ rekapituloval trenér Čáslavi.

„Naopak úvod druhého poločase vyšel domácím. My jsme několikrát prohráli souboje jeden na jednoho na levé straně a z toho rezultoval tlak domácích. Ti navíc kopali řadu standardních situací, ale i ty jsme dokázali někdy i se štěstím odvrátit,“ konstatoval Svoboda.

„My jsme ve druhém poločase nebyli příliš nebezpeční v útoku, šanci měl prakticky jen Slavík, ovšem i tentokrát jej pěkným zákrokem vychytal brankář Čamrda. Zápas rozhodla naše klasika, kdy jsme snad jedinkrát v utkání otevřeli obranná vrátka, protože jsme šli do rychlého protiútoku, bohužel jsme míč ztratili a soupeř reagoval rychle dlouhým míčem za obranu, kdy využil našeho špatného postavení v obranné linii a akci vyřešil ukázkově do prázdné branky. Podobné příležitosti jsme měli i my v prvním poločase, ale tak jako domácí, jsme si s tím poradit nedokázali,“ mrzelo jej.

„Výkon jsme podali slušný, ovšem ani tentokrát na body nestačil,“ litoval trenér Čáslavi.

Branka: 75. Svrček.

Rozhodčí: Klečka – Vitvar, Turek. Žluté karty: Vyčítal, Roll – Mach, Petrů, Slavík. Diváků: 100.

Velké Hamry: Čamrda – Váňa, Zounek (78. Šidlo), Krejčík (87. Javůrek), Linka, Žitka (84. Rudolf), Vyčítal, Munzar, Svrček, Roll, Štěpánek. Trenér Zdeněk Bryscejn.

Čáslav: Vyhnánek – Slavík (84. Peca), Hajník, Petrů (78. Štichauer), Mach (66. Konyvka) – Ráliš, Čuchal – Chábera, Junek, Hannich (66. Kraj) – Bašek (78. Ronovský). Trenér Jakub Svoboda.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!