MFK TrutnovČÁSLAV
út 5. 9. 2023 16:00 @ Horní Staré Město - tráva, ČDŽ U 15 C, 1. kolo
174_20241002_100336.jpg
885_20230907_194150.jpg

Dohrávku v Trutnově jsme zvládli za tři body!

Dohrávka prvního kola v Trutnově přinesla zápas plný tvrdých soubojů a neproměněných šancí.

MFK Trutnov - FK Čáslav 1:2 (1:1)

Radost z vítězství po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího byla veliká. První tři kola mistrovské soutěže jsme sehráli na domácích hřištích našich soupeřů. Dvě naše výhry a jedna prohra na úvod nás pozitivně motivuje do dalších zápasů.

Branky:

22. min.: Vynikající první dotyk a okamžitá průnikovka Lukáše Zavadila do prostoru před Tondu Fliegera, který nás posílá do vedení 0:1.

24. min.: Po naší katastrofální rozehrávce je okamžitě vyrovnáno 1:1.

46. min.: Na centr Tomáše Vedrala si nejlépe naběhl Alexander Schwarzkopf a hlavou poslal míč do domácí brány.

Schwarzkopf Alexander - Šáňa přestoupil do Čáslavi z FK Pardubice a hned ve svém druhém zápase skóroval. Šáňovi přejeme další branky a hodně úspěchů v dresu FK Čáslav.

Hodnocení zápasu, trenér Miroslav Paták:

„V Trutnově jsme první půlku měli vést 5:1, bohužel nám soupeř třikrát vykopl míč z prázdné brány a dva samostatné nájezdy jsme neproměnili, navíc jsme soupeři nahráli na vyrovnávací gól.
Druhý poločas se stal pro nás trestem, už tam nebyla lehkost, soupeř hrál důrazně, někdy za hranou (v předchozím zápase proti Tempu dostali hráči Trutnova 6 žlutých karet) a my jsme ztratili střed pole. Najednou jsme byli stále v soubojích, scházela kreativita a fotbalovost.
Utkání nakonec rozhodl hlavou náš nejmenší a zároveň nejlepší hráč v utkání Šáňa Schwarzkopf.
V příštím utkání musíme předvést vyšší kvalitu, protože dnešní výkon by na Háje, které považuji za TOP tým naší skupiny, rozhodně nestačil.“

FK Čáslav: Bednář - Machotka, Suchomel (41. Ozank), Vavřina, Novotný (77. Pauš), Vedral (77. Kunášek), Zavadil (60, Kosolapchenkov), Schwarzkopf, Rajchman, Flieger (65. ŽK), Kříž (60. Chloupý). Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ JE ZDE!